Je bent nog niet ingelogd
Turtle Beach Pure Air Wit Gaming Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
+ Gratis Muismat!
❮
❯
❮
❯
De Turtle Beach Pure Air Wit is een draadloze gaming muis met geavanceerde specificaties. Uitgerust met de Owl-Eye sensor en een maximale resolutie van 26000 dpi, biedt deze muis nauwkeurige tracking voor competitief gamen. Met een polling rate van 1000 Hz en zes programmeerbare knoppen geniet je van responsief spel. De muis verbindt via Bluetooth of RF 2.4Ghz en wordt aangedreven door een accu. Met slechts 54 gram is het apparaat licht en handig, terwijl de LED-verlichting een gamingopmerkelijke aanraking toevoegt.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Turtle Beach |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Accu |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Sensor | Owl-Eye |
| Resolutie (max) | 26000 dpi |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Gewicht | 54 gram |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 79,00
laatste 90 dagen: 79,00
43,
24
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ Gratis Muismat!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Productvideo
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijduur | 125 uur (indicatie) |
| Energievoorziening | Accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sensor | Owl-Eye |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Transparant, Wit |
| Materiaal | ABS |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Rechts |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 2,5 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 2,5 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 69.3 mm |
| Diepte | 121.1 mm |
| Gewicht | 54 gram |
| Hoogte | 38.3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB-A -> USB-C |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 26000 dpi |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 50 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Voet materiaal | Polytetrafluoroethyleen (PTFE) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd geheugen | ✓︎ |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Max. Snelheid | 650 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Pakketgewicht | 174 kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 731855711031 |
| Vendorcode | TURA39.BX.GANB |
| Artikelnr | 961999 |
| Merk | Turtle Beach |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
Ontvang nu een gratis Megekko Muismat!
Bij aankoop van deze muis ontvang je nu een gratis Megekko Gaming Muismat Cool White!
Actie loopt zolang de voorraad strekt.
OP=OP
Actie loopt zolang de voorraad strekt.
OP=OP
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
De Turtle Beach Pure Air draadloze gaming muis maakt gebruik van meer dan tien jaar ergonomische techniek in een ultra-lichtgewicht ontwerp van 54 gram. Proprietary TITAN optische schakelaars zijn gekoppeld aan een gepatenteerd spansysteem levert de meest nauwkeurige en bevredigende klik ooit, terwijl de 26K DPI Owl-Eye optische sensor zorgt voor nauwkeurige tracking tot 650 IPS (16.5m/s) snelheid. Schakel het dubbele draadloze systeem in zodat je naadloos kunt schakelen tussen draadloos 2.4GHz voor gaming of Bluetooth met een batterijlevensduur tot 125 uur. De PhantomFlex-kabel kan snel worden opgeladen, waarbij 10 minuten opladen 5 uur gametijd oplevert.
Toon meer
Productvideo
Vergelijkbare producten
+ Gratis Muismat!
❮
❯
❮
❯




