Je bent nog niet ingelogd
ASUS ROG Harpe Ace Mini witte Muis
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
+ 15 EURO CASHBACK
❮
❯
❮
❯
8x
De ASUS ROG Harpe Ace Mini witte Muis is een draadloze gaming-muis voor wie het uiterst nauwkeurig werken nodig heeft. Met de geavanceerde ROG AimPoint Pro sensor bereik je tot 42000 dpi en profiteer je van een ultrahoge polling rate van 8000 Hz voor minimale latentie. De lichte constructie van 49 gram en vijf programmeerbare knoppen bieden flexibiliteit. Je verbindt via Bluetooth of RF 2.4GHz, voeding komt van de ingebouwde accu. LED-verlichting voegt stijl toe aan je gamingsetup.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Accu |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Sensor | ROG AimPoint Pro |
| Resolutie (max) | 42000 dpi |
| Polling Rate | 8000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 5 |
| Gewicht | 49 gram |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ 15 EURO CASHBACK
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijduur | 105 uur (indicatie) |
| Energievoorziening | Accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sensor | ROG AimPoint Pro |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Koolstofvezel, Nylon |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 1,5 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 1,5 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 100 |
| Ergonomisch ontwerp | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 117 mm |
| Diepte | 63 mm |
| Gewicht | 49 gram |
| Hoogte | 37 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB-C -> USB-A |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 5 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 42000 dpi |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Max. Versnelling | 50 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 2 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polling Rate | 8000 Hz |
| Max. Snelheid | 750 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387614082 |
| Vendorcode | 90MP03Z0-BMUA10 |
| Artikelnr | 963982 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
ONTVANG 15 EURO CASHBACK!
Ontvang nu bij aankoop van geselecteerde ASUS ROG producten 15 euro cashback!
Actieperiode: 27-04-2026 t/m 12-07-2026
Claimperiode: 11-05-2026 t/m 26-07-2026
*Cashback is te claimen via ASUS
Actieperiode: 27-04-2026 t/m 12-07-2026
Claimperiode: 11-05-2026 t/m 26-07-2026
*Cashback is te claimen via ASUS
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
+ 15 EURO CASHBACK
❮
❯
❮
❯




