Je bent nog niet ingelogd
Logitech speakers Z150 Wit
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
12x
De Logitech Z150 Wit zijn compacte PC speakers met een 2.0 stereo configuratie. Ze beschikken over twee 5.08 cm drivers en leveren 3 Watt vermogen RMS voor heldere geluidskwaliteit. Met een frequentiebereik van 150 tot 20.000 Hz reproduceren ze een breed spectrum aan geluiden. De speakers verbinden eenvoudig via 3.5 mm aansluiting met je computer of ander apparaat. Hun compacte afmetingen van 85 x 152 x 76 mm maken ze ideaal voor bureaus met beperkte ruimte. Perfect voor muziek, films en gaming.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Audio kanalen | 2.0 |
| Vermogen RMS | 3 Watt |
| Frequentiebereik | 150 - 20.000 Hz |
| Aantal speakers | 2 |
| Diameter driver speakers | 5.08 cm |
| Afmetingen speakers | 85 x 152 x 76 mm |
| Verkrijgbaar sinds | September 2014 |
| EAN | 5099206048799 |
| Vendorcode | 980-000815 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio kanalen | 2.0 |
| Frequentiebereik | 150 - 20.000 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Volumeregeling | Draaiknop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type stekker | Type C |
| Type stroombron | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 84,5 mm |
| Diepte | 76 mm |
| Gewicht | 583 gram |
| Hoogte | 151,5 mm |
| Afmetingen speakers | 85 x 152 x 76 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Verpakkingsinhoud | Twee speakers Stroomtoevoer Handleiding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal drivers | 2 |
| Diameter driver speakers | 5.08 cm |
| Speaker plaatsing | Tafelblad/Boekenplank |
| Versterker | ✖︎ |
| Subwoofer | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen RMS | 3 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Lijningang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal speakers | 2 |
| Vermogen speakers | 2x 3 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Peak Music Power Output (PMPO) | 6 W |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206048799 |
| Vendorcode | 980-000815 |
| Artikelnr | 102601 |
| Merk | Logitech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2014 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Helder stereogeluid in een compact ontwerp
Deze stereospeakers bieden helder geluid, en het compacte ontwerp is bij uitstek geschikt voor kleine ruimtes. Op de rechterspeaker kunt u gemakkelijk bij alle knoppen, waaronder de hoofdtelefoonaansluiting.
Helder stereogeluid
6 watt piekvermogen/3 watt RMS-vermogen levert helder stereogeluid dankzij het dubbele 2-inch driverontwerp.
Hoofdtelefoon-ingang
Verbind uw hoofdtelefoon gewoon met de gemakkelijk toegankelijke aansluiting aan de voorkant van de rechterspeaker.
Eenvoudige bediening
Profiteer van eenvoudige toegang tot de aan-uitknop, volumeknop, hoofdtelefoonaansluiting en extra aansluiting op de rechterspeaker.
Deze stereospeakers bieden helder geluid, en het compacte ontwerp is bij uitstek geschikt voor kleine ruimtes. Op de rechterspeaker kunt u gemakkelijk bij alle knoppen, waaronder de hoofdtelefoonaansluiting.
Helder stereogeluid
6 watt piekvermogen/3 watt RMS-vermogen levert helder stereogeluid dankzij het dubbele 2-inch driverontwerp.
Hoofdtelefoon-ingang
Verbind uw hoofdtelefoon gewoon met de gemakkelijk toegankelijke aansluiting aan de voorkant van de rechterspeaker.
Eenvoudige bediening
Profiteer van eenvoudige toegang tot de aan-uitknop, volumeknop, hoofdtelefoonaansluiting en extra aansluiting op de rechterspeaker.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
