Je bent nog niet ingelogd
Trust GXT 620 Axon RGB Soundbar Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
32x
De Trust GXT 620 Axon RGB Soundbar Zwart is een compacte PC-speaker met 2.0 audio kanalen en 12 Watt RMS vermogen. Deze soundbar beschikt over één speaker met een 4.5 cm driver en ondersteunt het volledige frequentiebereik van 20 tot 20.000 Hz voor heldere geluidskwaliteit. Met afmetingen van 420 x 78 x 68 mm past het toestel gemakkelijk onder uw monitor. De 3.5 mm aansluiting zorgt voor eenvoudige connectiviteit met uw pc, terwijl de RGB-verlichting een gaming-touch toevoegt aan uw werkstation.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Trust |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Audio kanalen | 2.0 |
| Vermogen RMS | 12 Watt |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000 Hz |
| Aantal speakers | 1 |
| Diameter driver speakers | 4.5 cm |
| Afmetingen speakers | 420 x 78 x 68 mm |
| Verkrijgbaar sinds | December 2021 |
| EAN | 8713439244823 |
| Vendorcode | 24482 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio kanalen | 2.0 |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 420 mm |
| Diepte | 78 mm |
| Gewicht | 580 gram |
| Hoogte | 68 mm |
| Afmetingen speakers | 420 x 78 x 68 mm |
| Soundbar gewicht | 713 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | Audio (35 mm), USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Diameter driver speakers | 4.5 cm |
| Subwoofer | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen RMS | 12 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal speakers | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soundbar speaker RMS vermogen | 6 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 4 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8713439244823 |
| Vendorcode | 24482 |
| Artikelnr | 1035616 |
| Merk | Trust |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
GXT 620 Axon
Gamingsoundbar met RGB-regenbooggolfverlichting en eenvoudig te bereiken volumeregelaar
Next level soundbar
Met 12W piekvermogen (6W RMS) tilt de Axon RGB LED Soundbar alles wat je opzet naar een hoger niveau. Zo geniet jij nog meer van elke film, game en elk nummer.
Zo stijlvol
Het slanke design bespaart ruimte en past onder vrijwel elke tv of monitor. Met zijn minimalistische behuizing heeft de Axon een stijlvolle en opgeruimde uitstraling.
The colourful type
Rainbow-wave RGB lighting gives your audio a visual effect – and your setup a beautiful boost. You can also tell your friends that you can see sound… kind of.
Connect and groove
A USB cable acts as your power source – no wall socket necessary – and single 3.5mm AUX input connects your sound, so you can start listening quickly and conveniently.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯








