Je bent nog niet ingelogd
Creative Labs Sound Blaster GS3 Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
21x
De Creative Labs Sound Blaster GS3 in zwart is een compact 2.0 PC-speakersysteem met Bluetooth-connectiviteit. Met een vermogen van 12 Watt RMS en een frequentiebereik van 65 tot 20.000 Hz biedt het goede geluidsweergave voor dagelijks luisteren. De speaker beschikt over een 3.5 mm aansluiting voor bedrade verbinding en is eenvoudig aan te sluiten op uw computer. Met afmetingen van 410 x 93 x 74 millimeter past het speakersysteem goed op en naast een bureau. Ideaal voor muziek, films en gaming.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Creative |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Audio kanalen | 2.0 |
| Vermogen RMS | 12 Watt |
| Frequentiebereik | 65 - 20.000 Hz |
| Aantal speakers | 1 |
| Afmetingen speakers | 410 x 93 x 74 mm |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
| EAN | 5390660196140 |
| Vendorcode | 51MF8465AA000 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio kanalen | 2.0 |
| Frequentiebereik | 65 - 20.000 Hz |
| Gevoeligheid | 85 dB |
| RMS-vermogen luidsprekers | 24 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Voorgesteld geslacht | Jongen/meisje |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 410 mm |
| Diepte | 92,7 mm |
| Gewicht | 1040 gram |
| Hoogte | 73,7 mm |
| Afmetingen speakers | 410 x 93 x 74 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Thuis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Speaker plaatsing | Tafelblad/Boekenplank |
| Subwoofer | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen RMS | 12 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal speakers | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5390660196140 |
| Vendorcode | 51MF8465AA000 |
| Artikelnr | 1149314 |
| Merk | Creative |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
