Je bent nog niet ingelogd
Edifier R1280T Wit
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
8x
De Edifier R1280T Wit is een compacte 2.0 PC-speaker set die geschikt is voor diverse audioapplicaties. Met een vermogen van 21 Watt RMS biedt deze set een solide geluidsprestatie. Het frequentiebereik van 75 tot 18.000 Hz dekt het middengebied goed af. De speakers beschikken over flexibele aansluitingsopties met 3.5 mm en RCA-ingangen, wat integratie met verschillende apparaten mogelijk maakt. Dit tweeluik is ideaal voor users die op zoek zijn naar betrouwbare audio voor hun computeropstelling.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Edifier |
| Aansluiting | 3.5 mm, RCA |
| Audio kanalen | 2.0 |
| Vermogen RMS | 21 Watt |
| Frequentiebereik | 75 - 18.000 Hz |
| Aantal speakers | 2 |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2019 |
| EAN | 6923520267835 |
| Vendorcode | R1280T-WHT |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio kanalen | 2.0 |
| Frequentiebereik | 75 - 18.000 Hz |
| Input sensitiviteit | 750 mV |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | Stroom |
| Volumeregeling | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 100-240 V |
| Type stroombron | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Op afstand bedienbaar | ✓︎ |
| Regeling van bass-niveau | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 146 mm |
| Diepte | 196 mm |
| Gewicht | 4900 gram |
| Hoogte | 234 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Totale harmonische vervorming (THD) | 0,05 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afstandsbediening | ✓︎ |
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Thuis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Speaker plaatsing | Tafelblad/Boekenplank |
| Subwoofer | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen RMS | 21 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 3.5 mm, RCA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Treble adjustment | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal speakers | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Peak Music Power Output (PMPO) | 21 W |
| Surround | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afstandsbediening inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6923520267835 |
| Vendorcode | R1280T-WHT |
| Artikelnr | 260788 |
| Merk | Edifier |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Betrouwbare prestaties
Als je op zoek bent naar betaalbare en veelzijdige luidsprekers met compromisloos geluid, dan is de R1280T jouw keuze voor 2.0 luidsprekers
Voorzien van een 4-inch bas driver en een gekalibreerde basreflex poort, deze boekenplank luidsprekers leveren een robuste, rijke bas die vol en diep aanwezig is.
Precieze bediening
Pas naar je smaak jouw luisterervaring aan met de bas, treble en volume knoppen op de actieve luidspreker. Een draadloze afstandsbediening biedt ook volume aanpassing en een mute functie.
Dubbele stereo RCA ingang
R1280T kun je aansluiten op meerdere audio apparaten via de dubbele stereo RCA ingangen.
Als je op zoek bent naar betaalbare en veelzijdige luidsprekers met compromisloos geluid, dan is de R1280T jouw keuze voor 2.0 luidsprekers
Voorzien van een 4-inch bas driver en een gekalibreerde basreflex poort, deze boekenplank luidsprekers leveren een robuste, rijke bas die vol en diep aanwezig is.
Precieze bediening
Pas naar je smaak jouw luisterervaring aan met de bas, treble en volume knoppen op de actieve luidspreker. Een draadloze afstandsbediening biedt ook volume aanpassing en een mute functie.
Dubbele stereo RCA ingang
R1280T kun je aansluiten op meerdere audio apparaten via de dubbele stereo RCA ingangen.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
