Je bent nog niet ingelogd
Edifier R1280T Zwart/Bruin
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
32x
De Edifier R1280T in zwart/bruin is een compact 2.0 speakersysteem voor pc's met RCA-aansluiting. Met een vermogen van 2 x 21 Watt RMS en drivers van 1,3 en 10,2 centimeter levert het systeem helder geluid met een frequentiebereik van 75 tot 18.000 Hz. De compacte afmetingen van 146 x 234 x 196 millimeter maken het geschikt voor bureaus en kleinere ruimtes. Dit tweekanaals speakerstel biedt een veelzijdige oplossing voor dagelijks luisteren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Edifier |
| Aansluiting | RCA |
| Audio kanalen | 2.0 |
| Vermogen RMS | 2 x 21 Watt |
| Frequentiebereik | 75 - 18.000 Hz |
| Aantal speakers | 2 |
| Diameter driver speakers | 1.3, 10.2 cm |
| Afmetingen speakers | 146 x 234 x 196 mm |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 6923520263882 |
| Vendorcode | R1280T |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio kanalen | 2.0 |
| Frequentiebereik | 75 - 18.000 Hz |
| Gevoeligheid | 85 dB |
| Luidspreker soort | 2-weg |
| Tweeter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Bruin, Grijs |
| Materiaal behuizing | Hout |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 146 mm |
| Diepte | 196 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 234 mm |
| Gewicht | 4900 gram |
| Afmetingen speakers | 146 x 234 x 196 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afstandsbediening | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Studio |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal drivers | 1 |
| Diameter driver speakers | 1.3, 10.2 cm |
| Geschikt voor buitengebruik | ✓︎ |
| Speaker plaatsing | Tafelblad/Boekenplank |
| Subwoofer | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter hogetonenluidspreker | 1,3 cm |
| Vermogen RMS | 2 x 21 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | RCA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal speakers | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 6 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6923520263882 |
| Vendorcode | R1280T |
| Artikelnr | 939807 |
| Merk | Edifier |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Betrouwbare prestaties
Als je op zoek bent naar betaalbare en veelzijdige luidsprekers met compromisloos geluid, dan is de R1280T jouw keuze voor 2.0 luidsprekers
Voorzien van een 4-inch bas driver en een gekalibreerde basreflex poort, deze boekenplank luidsprekers leveren een robuste, rijke bas die vol en diep aanwezig is.
Precieze bediening
Pas naar je smaak jouw luisterervaring aan met de bas, treble en volume knoppen op de actieve luidspreker. Een draadloze afstandsbediening biedt ook volume aanpassing en een mute functie.
Dubbele stereo RCA ingang
R1280T kun je aansluiten op meerdere audio apparaten via de dubbele stereo RCA ingangen.
Als je op zoek bent naar betaalbare en veelzijdige luidsprekers met compromisloos geluid, dan is de R1280T jouw keuze voor 2.0 luidsprekers
Voorzien van een 4-inch bas driver en een gekalibreerde basreflex poort, deze boekenplank luidsprekers leveren een robuste, rijke bas die vol en diep aanwezig is.
Precieze bediening
Pas naar je smaak jouw luisterervaring aan met de bas, treble en volume knoppen op de actieve luidspreker. Een draadloze afstandsbediening biedt ook volume aanpassing en een mute functie.
Dubbele stereo RCA ingang
R1280T kun je aansluiten op meerdere audio apparaten via de dubbele stereo RCA ingangen.
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
