Je bent nog niet ingelogd
ASUS ROG Delta Bedraad Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De ASUS ROG Delta is een bedraade over-ear headset speciaal ontworpen voor gamers. Met USB-aansluiting en een kabellengte van 1,50 meter biedt deze headset compatibiliteit met Nintendo Switch, PlayStation 4 en PC. Het apparaat beschikt over handige volumeregeling en weegt slechts 387 gram voor comfortabel langdurig dragen. De over-ear constructie zorgt voor optimale geluidsisolatie tijdens je gamingsessies. Dit is een betrouwbare keuze voor wie kwalitatief geluid en zekerheid zoekt.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Geschikt voor | Nintendo Switch, PC, PlayStation 4 |
| Bedraad | ✓︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | USB |
| Kabellengte | 1.50 m |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 387 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2019 |
| EAN | 4718017048217 |
| Vendorcode | 90YH00Z1-B2UA00 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 40.000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✓︎ |
| Backlight-kleur | Meerkleurig |
| Geschikt voor | Nintendo Switch, PC, PlayStation 4 |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 387 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 5 cm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 127 dB |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Soort magneet | neodymium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB, USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Kabellengte | 1.50 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -40 dB |
| Microfoon mute | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mac-compatibiliteit | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✓︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Aansluiting | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2,5mm-connector | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4718017048217 |
| Vendorcode | 90YH00Z1-B2UA00 |
| Artikelnr | 1035488 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯