Je bent nog niet ingelogd
Corsair HS55 Bedraad Carbon
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
3x
De Corsair HS55 Bedraad Carbon is een over-ear headset met een klassiek design, geschikt voor diverse gamingplatformen. Met een 3.5 mm aansluiting en 1.80 meter lange kabel biedt deze headset flexibiliteit voor Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One en Xbox Series X/S. Het apparaat weegt 284 gram en combineert comfort met veelzijdigheid. Dankzij de bedrade verbinding profiteert u van een stabiele audioconnectie zonder latency, ideaal voor gamers die betrouwbare geluidskwaliteit zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Geschikt voor | Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S |
| Bedraad | ✓︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Gewicht | 284 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2022 |
| EAN | 840006643623 |
| Vendorcode | CA-9011260-EU |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Grijs |
| Type product | Headset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Type-C-oplaadpoort | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Draaiknop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 284 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 5 cm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 114 dB |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Soort magneet | neodymium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.80 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -40 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✓︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Marktsegment | Consument |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde Audio adapters | 2 x 3.5mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 840006643623 |
| Vendorcode | CA-9011260-EU |
| Artikelnr | 1054501 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
De CORSAIR HS55 STEREO Gamingheadset biedt de hele dag comfort en kwaliteit dankzij kunstleren oorschelpen met traagschuim en speciaal aangepaste 50 mm neodymium-audiodrivers, terwijl de lichtgewicht constructie ervoor zorgt dat je geen druk voelt. De omnidirectionele microfoon geeft je stem niet alleen luid en duidelijk weer, maar heeft ook een handige flip-to-mute-functie die het bedienen nog eenvoudiger maakt. De 3,5 mm audio-aansluiting en meegeleverde Y-kabeladapter staan garant voor brede compatibiliteit met de meeste apparaten, waaronder pc, Mac, Xbox Series X | S, PS5 met Tempest 3D AudioTech-ondersteuning, PS4, Nintendo Switch, mobiele apparaten en nog veel meer. De HS55 STEREO is uitgerust met volumeregeling op de oorschelpen, zodat je het geluid gemakkelijk kunt aanpassen en alleen maar op Play hoeft te drukken voor geweldige audio.
Kenmerken:
- De verstelbare kunstleren oorschelpen met traagschuim, de verstelbare hoofdband en lichtgewicht constructie van slechts 273 gram bieden buitengewoon comfort voor urenlang gameplezier.
- De hoogwaardige, speciaal aangepaste 50 mm neodymium-audiodrivers leveren een uitstekende geluidskwaliteit met het bereik om in het heetst van de strijd alles te horen en ondersteunen Tempest 3D AudioTech op PS5.
- De omnidirectionele microfoon registreert nauwgezet al je oproepen en commandos en beschikt over een handige flip-to-mute functie
- Discord-certificering voor kristalheldere communicatie en uitzonderlijk geluid.
- Gemakkelijk te bedienen volumeregeling op de oorschelpen voor directe aanpassingen, zonder je game te hoeven onderbreken.
- Compatibel met meerdere platforms, zoals pc, Mac, PS5/PS4, Xbox Series X | S, Nintendo Switch en mobiele apparaten, via een 3,5 mm aansluiting en de meegeleverde Y-kabeladapter voor compatibiliteit met bijna elke PC.
Kenmerken:
- De verstelbare kunstleren oorschelpen met traagschuim, de verstelbare hoofdband en lichtgewicht constructie van slechts 273 gram bieden buitengewoon comfort voor urenlang gameplezier.
- De hoogwaardige, speciaal aangepaste 50 mm neodymium-audiodrivers leveren een uitstekende geluidskwaliteit met het bereik om in het heetst van de strijd alles te horen en ondersteunen Tempest 3D AudioTech op PS5.
- De omnidirectionele microfoon registreert nauwgezet al je oproepen en commandos en beschikt over een handige flip-to-mute functie
- Discord-certificering voor kristalheldere communicatie en uitzonderlijk geluid.
- Gemakkelijk te bedienen volumeregeling op de oorschelpen voor directe aanpassingen, zonder je game te hoeven onderbreken.
- Compatibel met meerdere platforms, zoals pc, Mac, PS5/PS4, Xbox Series X | S, Nintendo Switch en mobiele apparaten, via een 3,5 mm aansluiting en de meegeleverde Y-kabeladapter voor compatibiliteit met bijna elke PC.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯