Je bent nog niet ingelogd
Razer Barracuda X Draadloos Zwart Gaming Headset
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
60x
De Razer Barracuda X is een draadloze over-ear gaming headset die zich richt op veelzijdige gaming-ervaring. Met Bluetooth-connectiviteit en USB-aansluiting biedt deze headset flexibiliteit voor Nintendo Switch, PC, PlayStation 4 en Xbox One. De active noise cancelling technologie zorgt voor gerichte audio-immersie, terwijl het compacte gewicht van 271 gram comfort tijdens langere gamesessies bevordert. Met ingebouwde volumeregeling kun je eenvoudig je audio aanpassen zonder je game te onderbreken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Geschikt voor | Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, Xbox One |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | 3.5 mm, USB |
| Kabellengte | 1.50 m |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 271 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
| EAN | 8886419379850 |
| Vendorcode | RZ04-04430100-R3M1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Continue audio-afspeeltijd | 50 uur |
| Levensduur van de batterij | 3000 min |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, Xbox One |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 2,5 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 84 mm |
| Diepte | 163 mm |
| Gewicht | 271 gram |
| Hoogte | 186 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 96 dB |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Ruisonderdrukkingstype | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.50 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -42 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✖︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Pakketgewicht | 670 kg |
| Aansluiting | 3.5 mm, USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.2 |
| USB-connector | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | 8518300090 |
| Microphone direction type | Unidirectioneel/cardioïde |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Virtual Surround-technologie | Virtual 7.1 surround sound |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Virtuele surround | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8886419379850 |
| Vendorcode | RZ04-04430100-R3M1 |
| Artikelnr | 1058988 |
| Merk | Razer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯




