Je bent nog niet ingelogd
Steelseries Arctis Nova Pro Zwart Draadloze Gaming Headset voor PC/PS/XBOX
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
5x
De Steelseries Arctis Nova Pro is een draadloze gaming headset ontworpen voor veelzijdig gebruik op Nintendo Switch, PC, PlayStation 5 en Xbox Series X/S. Dit over-ear model biedt comfort voor langdurige gamesessies dankzij het ergonomische design. De headset beschikt over actieve ruisonderdrukking voor een geconcentreerde speelervaring en is voorzien van Bluetooth-connectiviteit voor draadloze verbinding. Met volumeregeling aan het headset zelf kun je snel het geluid aanpassen. De 1,20 meter lange 3,5 mm-aansluiting biedt flexibiliteit voor diverse toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Steelseries |
| Geschikt voor | Nintendo Switch, PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Kabellengte | 1.20 m |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2022 |
| EAN | 5707119041072 |
| Vendorcode | 61521 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Continue audio-afspeeltijd | 44 uur |
| Draadloos opladen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 10 - 40.000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Basisstation kleur | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | Nintendo Switch, PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 2 |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Snelle oplaadtijd | 15 min |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 12 m |
| Afneembare kabel | ✓︎ |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 93 dB |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Ruisonderdrukkingstype | Actief |
| Soort magneet | neodymium |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 1 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij-oplaadindicatie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | Audio (35 mm), USB Type-C naar USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Kabellengte | 1.20 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur kabel | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -38 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Bedraad | ✖︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 6500 Hz |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Basisstation USB-connector | USB Type-C |
| Bluetooth versie | 5.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Bedieningstoetsen | Dempen, Volume +, Volume - |
| Microphone direction type | Tweerichtingsmicrofoon |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 38 Ohm |
| Oplaadhouder | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5707119041072 |
| Vendorcode | 61521 |
| Artikelnr | 1064506 |
| Merk | Steelseries |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯






