Je bent nog niet ingelogd
Logitech H390 Bedraad Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Logitech H390 Bedraad Wit is een gebruiksvriendelijke on-ear headset met USB-aansluiting, ideaal voor thuiswerk en online communicatie. Met een kabellengte van 1,90 meter biedt het voldoende bereik, terwijl het lichte gewicht van 197 gram zorgt voor comfort bij langdurig gebruik. De geïntegreerde volumeregeling stelt je in staat eenvoudig het geluidsniveau aan te passen. Deze headset combineert praktische functies met compacte afmetingen, perfect voor dagelijks gebruik op kantoor of thuis.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Bedraad | ✓︎ |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Aansluiting | USB |
| Kabellengte | 1.90 m |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 197 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2023 |
| EAN | 5099206107304 |
| Vendorcode | 981-001286 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Wit |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 151 mm |
| Diepte | 68 mm |
| Gewicht | 197 gram |
| Hoogte | 171 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 3 cm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 94 dB |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Verpakkingsinhoud | H390 Computer Headset Handleiding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | Kantoor/callcenter |
| 2.4 GHz | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Kabellengte | 1.90 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -17 dB |
| Microfoon mute | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✓︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Plug and play | ✓︎ |
| Aansluiting | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-connector | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedieningstoetsen | Dempen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | Lijnbesturingseenheid |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja, MacOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | CarbonNeutral, Forest Stewardship Council (FSC) |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206107304 |
| Vendorcode | 981-001286 |
| Artikelnr | 1075898 |
| Merk | Logitech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯