Je bent nog niet ingelogd
HyperX CloudX Stinger II Xbox Bedraad Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De HyperX CloudX Stinger II Xbox Bedraad Wit is een over-ear gaming headset speciaal ontworpen voor Xbox One en Xbox Series X/S. Deze bedraade headset beschikt over een 3,5 mm aansluiting en een 1,20 meter lange kabel voor flexibel gebruik. Met ingebouwde volumeregeling kunt u eenvoudig het geluidsniveau aanpassen zonder het spel te onderbreken. Het comfortabele over-ear design maakt deze headset ideaal voor uitgebreide gamesessies op uw Xbox-console.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Hyperx |
| Geschikt voor | Xbox One, Xbox Series X/S |
| Bedraad | ✓︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Kabellengte | 1.20 m |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
| EAN | 197029365972 |
| Vendorcode | 75X28AA |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 10 - 28.000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | Xbox One, Xbox Series X/S |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur Product | Wit |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 179 mm |
| Diepte | 95 mm |
| Hoogte | 195 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 5 cm |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Ruisonderdrukkingstype | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.20 m |
| UNSPSC-code | 52161514 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -41,5 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✓︎ |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microphone direction type | Omnidirectioneel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Kleurnaam | White |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 197029365972 |
| Vendorcode | 75X28AA |
| Artikelnr | 1111237 |
| Merk | Hyperx |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯