Je bent nog niet ingelogd
Skullcandy Crusher Evo Draadloos Grijs
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 7 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
1x
De Skullcandy Crusher Evo Draadloos Grijs is een over-ear headset die zich richt op gebruikers die kwaliteit en flexibiliteit zoeken. Met Bluetooth-connectiviteit en bekabelde opties via 3.5 mm en USB kun je deze headset overal gebruiken. De ingebouwde volumeregeling geeft je volledige controle over je audiobeleving. Met een gewicht van 308 gram biedt deze headset een comfortabele pasvorm voor langdurig gebruik. Ideaal voor muziek, gamen en zakelijke gesprekken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Skullcandy |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | 3.5 mm, USB |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 308 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2021 |
| EAN | 810015587256 |
| Vendorcode | S6EVW-N744 |
| Garantie | 12 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
12 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Continue audio-afspeeltijd | 40 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Inklapbaar | ✓︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Soort | Headphones |
| Type product | Hoofdtelefoons |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadbron | USB |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Snelle oplaadtijd | 10 min |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare kabel | ✓︎ |
| Soort bediening | Knoppen, Schuif |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 187 mm |
| Diepte | 77 mm |
| Gewicht | 308 gram |
| Hoogte | 166 mm |
| Nettogewicht | 312 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 100 dB |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 1 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Opbergetui | ✓︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | Oproepen/muziek |
| 2.4 GHz | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Bedraad | ✖︎ |
| Aansluiting | 3.5 mm, USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.0 |
| Headset aansluiting(en) | Bluetooth |
| USB-connector | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedieningstoetsen | Oproep beantwoorden/beëindigen, Track <, Nummer >, Volume +, Volume - |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting type | USB-C |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 810015587256 |
| Vendorcode | S6EVW-N744 |
| Artikelnr | 1137131 |
| Merk | Skullcandy |
| Garantie | 12 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯