Je bent nog niet ingelogd
Razer Kaira for Xbox (Zwart)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Razer Kaira for Xbox in zwart is een over-ear headset speciaal ontworpen voor Xbox One-gamers. Met een compact ontwerp van slechts 332 gram biedt deze headset comfort bij langdurig gamen. De kabel van 1,30 meter biedt voldoende bewegingsvrijheid. Dit model combineert Razers gaming expertise met praktische features voor console-gamers die waarde hechten aan kwaliteit en ergonomie. Ideaal voor wie op zoek is naar een betrouwbare audio-oplossing voor hun Xbox One-ervaring.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Geschikt voor | Xbox One |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Kabellengte | 1.30 m |
| Gewicht | 332 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2021 |
| EAN | 8886419378624 |
| Vendorcode | RZ04-03480100-R3M1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 800 mAh |
| Continue audio-afspeeltijd | 15 uur |
| Ingangsspanning (oordopjes) | 3,8 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | Xbox One |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Type product | Headset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Soort bediening | Knoppen, Hefboom, Draaiknop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 158 mm |
| Diepte | 90 mm |
| Gewicht | 332 gram |
| Hoogte | 191 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 5 cm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 108 dB |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Kabellengte | 1.30 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur kabel | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | 54 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Bedraad | ✖︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedieningstoetsen | Volume +, Volume - |
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | Lijnbesturingseenheid |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Kleurnaam | Black |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8886419378624 |
| Vendorcode | RZ04-03480100-R3M1 |
| Artikelnr | 1138645 |
| Merk | Razer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




