Je bent nog niet ingelogd
JBL Live 770NC Headset Draadloos Hoofdband Oproepen/muziek Bluetooth Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De JBL Live 770NC is een draadloze over-ear hoofdtelefoon met actieve ruisonderdrukking, ideaal voor muziekluisteraars en telefoongesprekken. Dit model beschikt over Bluetooth-connectiviteit voor draadloos gebruik en een USB-aansluiting voor laden. Met een gewicht van 479 gram biedt het comfort voor langdurig dragen. De ingebouwde volumeregeling stelt u in staat het geluid eenvoudig aan te passen. Deze headset combineert moderne technologie met een stijlvol wit design, geschikt voor zowel werk als entertainment.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | JBL |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | USB |
| Kabellengte | 0.20 m |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 479 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
| EAN | 1200130004599 |
| Vendorcode | JBLLIVE770NCWHT |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 850 mAh |
| Continue audioafspeeltijd (met ANC) | 50 uur |
| Continue audioafspeeltijd (zonder ANC) | 65 uur |
| Gesprekstijd (ANC aan) | 28 uur |
| Gesprekstijd (ANC uit) | 33 uur |
| Levensduur van de batterij | 3000 min |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Inklapbaar | ✓︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3 uur |
| Accu/Batterij voltage | 3,7 V |
| Oplaadbron | USB |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Snelle oplaadtijd | 5 min |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 5 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 2,5 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare kabel | ✓︎ |
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 62 mm |
| Diepte | 206 mm |
| Gewicht | 479 gram |
| Hoogte | 224 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 100 dB |
| Intra-aural type koptelefoon | Niet van toepassing |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Ruisonderdrukkingstype | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Opbergetui | ✓︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | Oproepen/muziek |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Kabellengte | 0.20 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur kabel | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -40 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Werkt met Amazon Alexa | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Bedraad | ✖︎ |
| Aansluiting | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 6,35mm-connector | ✖︎ |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, HFP |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| 2.4 GHz | ✖︎ |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beengeleidingssensor | ✖︎ |
| Werkt met de Google Assistent | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde Audio adapters | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 1200130004599 |
| Vendorcode | JBLLIVE770NCWHT |
| Artikelnr | 1150994 |
| Merk | JBL |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯