Je bent nog niet ingelogd
Razer Kraken V4 Pro Draadloos Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
21x
De Razer Kraken V4 Pro Draadloos Zwart is een krachtige on-ear headset voor gamers. Met zijn draadloze Bluetooth-connectiviteit en USB-aansluiting biedt hij flexibiliteit om te gebruiken op diverse platforms, waaronder Nintendo Switch, PC en PlayStation 5. De headset beschikt over volumeregeling en weegt 397 gram, wat voor comfort zorgt tijdens lange gamesessies.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Geschikt voor | Nintendo Switch, PC, PlayStation 5 |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Aansluiting | 3.5 mm, USB |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 397 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
| EAN | 8887910060094 |
| Vendorcode | RZ04-05160100-R3M1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Continue audio-afspeeltijd | 50 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 28.000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✓︎ |
| Backlight-kleur | Meerkleurig |
| Geschikt voor | Nintendo Switch, PC, PlayStation 5 |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 397 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Driver type | TriForce |
| Gevoeligheid koptelefoon | 98 dB |
| Oordopjesmateriaal | Schuim |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oorkussenmateriaal | Kunstleer |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -42 dB |
| Microfoon mute | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✖︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Aansluiting | 3.5 mm, USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth-profielen | AAC, SBC |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| USB-connector | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedieningstoetsen | Dempen, Volume +, Volume - |
| Game modus | ✓︎ |
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Virtual Surround-technologie | THX Spatial Audio |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Virtuele surround | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8887910060094 |
| Vendorcode | RZ04-05160100-R3M1 |
| Artikelnr | 1151118 |
| Merk | Razer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




