Je bent nog niet ingelogd
Trust Ayda Draadloos Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Trust Ayda Draadloos in zwart is een on-ear headset die onderweg optimaal comfort biedt. Met Bluetooth-connectiviteit en een 3.5 mm- en USB-aansluiting heb je flexibele verbindingsopties. De noise cancelling functie zorgt voor gefocuste audiobeleving door omgevingsgeluiden te verminderen. Met een gewicht van slechts 121 gram is deze headset licht en draagvaardig voor dagelijks gebruik. Ideaal voor zowel muziekliefhebbers als professionals die waarde hechten aan portabiliteit en geluidskwaliteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Trust |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Aansluiting | 3.5 mm, USB |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Gewicht | 121 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
| EAN | 8713439254631 |
| Vendorcode | 25463 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Type product | Headset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 165 mm |
| Diepte | 65 mm |
| Gewicht | 121 gram |
| Hoogte | 170 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Gevoeligheid koptelefoon | 90 dB |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Soort magneet | neodymium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | Audio (35 mm), USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | Oproepen/muziek |
| 2.4 GHz | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur kabel | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✖︎ |
| Aansluiting | 3.5 mm, USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth-profielen | SBC |
| Bluetooth versie | 5.2 |
| USB-connector | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8713439254631 |
| Vendorcode | 25463 |
| Artikelnr | 1156165 |
| Merk | Trust |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
