Je bent nog niet ingelogd
HATOR Hyperpunk 3 Wireless RF/BT Noise Cancelling Gaming Headset Cyber Violet
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De HATOR Hyperpunk 3 is een draadloze gaming headset met RF/Bluetooth connectiviteit en actieve ruisonderdrukking. Dit over-ear model beschikt over een USB-aansluiting en biedt volumeregeling voor optimale audio-ervaring. Met een gewicht van 250 gram oogt het ontwerp comfortabel voor langdurig gamen. De 1,30 meter kabel biedt flexibiliteit bij gebruik. De Cyber Violet afwerking geeft het headset een opvallend uiterlijk. Ideaal voor gamers die zoeken naar een goed uitgeruste headset met moderne connectiviteitsopties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Hator |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | USB |
| Kabellengte | 1.30 m |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 250 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 8721249230660 |
| Vendorcode | ESH19 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
HATOR Hyperpunk 3 Wireless RF/BT Noise Cancelling Gaming Headset Cyber Violet
Kleur Product:
Paars
Bekijk vergelijking
Huidig
HATOR Hyperpunk 3 Wireless RF/BT Noise Cancelling Gaming Headset Wit
Kleur Product:
Wit
Bekijk vergelijking
€ 69,00
HATOR Hyperpunk 3 Wireless RF/BT Noise Cancelling Gaming Headset Zwart
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 59,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Productvideo
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Capaciteit van de accu/batterij | 750 mAh |
| Continue audio-afspeeltijd | 45 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 10 - 22.000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | Hi-Res + LDAC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Paars |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2 uur |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 250 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 115 dB |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Ruisonderdrukkingstype | Actief |
| Soort magneet | neodymium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB Type-C, USB Type-C naar USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.30 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -42 dB |
| Hybride ruisonderdrukking | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Bedraad | ✖︎ |
| Aansluiting | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.4 |
| USB-connector | USB Type-C / USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diafragmamateriaal | Polyethyleentereftalaat (PET) |
| Impedantie | 16 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8721249230660 |
| Vendorcode | ESH19 |
| Artikelnr | 1158992 |
| Merk | Hator |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
