Je bent nog niet ingelogd
Trust Ayda Max Bedraad Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Trust Ayda Max is een over-ear bedraade headset die geschikt is voor PC-gebruik. Met een gewicht van slechts 167 gram biedt deze headset comfort voor langdurig gebruik. De headset beschikt over een 3.5 mm aansluiting en is voorzien van handige volumeregeling. Het over-ear ontwerp zorgt voor een stabiele pasvorm, wat deze headset ideaal maakt voor werk, gamen of multimedia-ervaringen op uw computer. De bedrade verbinding garandeert stabiele connectiviteit zonder batterijafhankelijkheid.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Trust |
| Geschikt voor | PC |
| Bedraad | ✓︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 167 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 8713439254600 |
| Vendorcode | 25460 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos opladen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | PC |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 5 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 2 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verstelbare hoofdband | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Gewicht | 167 gram |
| Hoogte | 190 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 95 dB |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Soort magneet | neodymium |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 1 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Oorkussenmateriaal | Kunstleer |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | Kantoor/callcenter |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal drivers | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon mute | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✓︎ |
| Plug and play | ✓︎ |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsdruk niveau (max) | 90 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8713439254600 |
| Vendorcode | 25460 |
| Artikelnr | 1160217 |
| Merk | Trust |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯