Je bent nog niet ingelogd
Razer Kraken Kitty V2 Gaming Headset Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De Razer Kraken Kitty V2 Gaming Headset in wit is een over-ear bedraad headset speciaal ontworpen voor gamers. Met USB-aansluiting en een 2 meter lange kabel biedt dit model optimale bereik. Het headset weegt slechts 353 gram voor comfortabel langdurig gebruik. Uitgerust met actieve noise cancelling technologie zorgt het voor onderdompelingen in je games. De geïntegreerde volumeregeling stelt je in staat eenvoudig het geluidsniveau aan te passen zonder je game te verlaten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Bedraad | ✓︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | USB |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 353 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
| EAN | 8887910060971 |
| Vendorcode | RZ04-04730600-R3M1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✓︎ |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Wit |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 89 mm |
| Diepte | 189 mm |
| Gewicht | 353 gram |
| Hoogte | 209 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Driver type | TriForce |
| Gevoeligheid koptelefoon | 92,5 dB |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Ruisonderdrukkingstype | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Oorkussenmateriaal | Kunstleer |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur kabel | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -42 dB |
| Microfoon mute | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✓︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Plug and play | ✓︎ |
| Aansluiting | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.2 |
| USB-connector | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Virtual Surround-technologie | Virtual 7.1 surround sound |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Virtuele surround | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oordopjes | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8887910060971 |
| Vendorcode | RZ04-04730600-R3M1 |
| Artikelnr | 1162590 |
| Merk | Razer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




