Je bent nog niet ingelogd
Trust Ayda Max USB-ENC Headset
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
De Trust Ayda Max USB-ENC Headset is een draadloze over-ear koptelefoon speciaal ontworpen voor pc-gebruik. Met de USB-verbinding garandeert het apparaat een stabiele en directe aansluiting op uw computer. Deze headset combineert comfort met functionaliteit, dankzij het over-ear design dat langdurig dragen mogelijk maakt. De bedrade verbinding zorgt voor betrouwbare audio zonder verbindingsproblemen. Perfect voor werk, gaming of entertainment op uw pc.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Trust |
| Geschikt voor | PC |
| Bedraad | ✓︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | USB |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
| EAN | 8713439254624 |
| Vendorcode | 25462 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos opladen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | PC |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Inklapbaar | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Type product | Headset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verstelbare hoofdband | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 90 dB |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Soort magneet | neodymium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oorkussenmateriaal | Kunstleer |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | Oproepen/muziek |
| 2.4 GHz | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur kabel | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal drivers | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✓︎ |
| Aansluiting | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-connector | USB Type-C / USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Virtuele surround | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8713439254624 |
| Vendorcode | 25462 |
| Artikelnr | 1162827 |
| Merk | Trust |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
