Je bent nog niet ingelogd
Sony WHCH520P Draadloos Roze Hoofdtelefoon
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 8 dagen (zaterdag)
❮
❯
De Sony WHCH520P.CE7 is een draadloze on-ear hoofdtelefoon met Bluetooth-connectiviteit en USB-C aansluiting. Met een gewicht van slechts 147 gram biedt deze hoofdtelefoon comfort voor langdurig gebruik. De ingebouwde volumeregeling en ondersteuning voor handsfree oproepen maken deze hoofdtelefoon geschikt voor zowel muziek luisteren als communicatie. De gebruiker kan profiteren van de gemakkelijke bediening en de compacte, elegante vormgeving van dit product uit de Geluid-categorie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Sony |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Aansluiting | USB-C |
| Kabellengte | 1.20 m |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 147 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
| EAN | 4548736166462 |
| Vendorcode | WHCH520P.CE7 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Sony WH-CH520 Draadloos Blauw
Kleur Product:
Blauw
Bekijk vergelijking
€ 43,95
Sony WH-CH520 Draadloos Crème
Kleur Product:
Crème
Bekijk vergelijking
€ 43,95
Sony WHCH520Y Draadloos Gele Hoofdtelefoon
Kleur Product:
Geel
Bekijk vergelijking
€ 32,95
Sony WHCH520P Draadloos Roze Hoofdtelefoon
Kleur Product:
Roze
Bekijk vergelijking
Huidig
Sony WH-CH520 Draadloos Wit
Kleur Product:
Wit
Bekijk vergelijking
€ 36,95
Sony WH-CH520 Draadloos Zwart
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 36,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Continue audio-afspeeltijd | 40 uur |
| Levensduur van de batterij | 40 min |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Roze |
| LED-indicatoren | Bezig met opladen, Stroom |
| Soort | Bluetooth |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Voorgesteld geslacht | Jongen/meisje |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3 uur |
| Accu/Batterij voltage | 3,7 V |
| Gesprekstijd | 40 uur |
| Oplaadbron | USB |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Snelle oplaadtijd | 10 min |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 2,5 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 2 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 228 mm |
| Diepte | 172 mm |
| Gewicht | 147 gram |
| Hoogte | 44 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 3 cm |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij-oplaadindicatie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | Oproepen/muziek |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor gebruik binnen | ✓︎ |
| Kleur | ✓︎ |
| Kabellengte | 1.20 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor buitengebruik | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Bedraad | ✖︎ |
| Pakketgewicht | 0,147 kg |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio-ingangen | Bluetooth |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AAC, AVRCP, HFP, HSP, SBC |
| Headset aansluiting(en) | Bluetooth |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| USB-connector | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedieningstoetsen | Bluetoothkoppeling, Afspelen/pauze, Track <, Nummer >, Volume +, Volume - |
| Doorgelust | ✓︎ |
| Soort voeding | USB (Type-C) |
| Werkt met Apple Siri | ✓︎ |
| Werkt met de Google Assistent | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting type | Bluetooth |
| Aantal kanalen | 2 kanalen |
| Adapter inbegrepen | ✓︎ |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Kleurnaam | Pink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4548736166462 |
| Vendorcode | WHCH520P.CE7 |
| Artikelnr | 1164473 |
| Merk | Sony |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯