Je bent nog niet ingelogd
Beyerdynamic AVENTHO 300 Draadloze Koptelefoon
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
1x
De Beyerdynamic AVENTHO 300 hoofdtelefoons bieden een draadloze, over-ear luisterervaring met Bluetooth-connectiviteit. Met een gewicht van 319 gram en een 3.5 mm of USB-C aansluiting zijn deze koptelefoons zowel mobiel als comfortabel in gebruik. De gebruiker kan het volume eenvoudig regelen en genieten van de hoge geluidskwaliteit kenmerkend voor Beyerdynamic. Deze hoofdtelefoons zijn een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar een veelzijdige, draadloze luisterervaring.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Beyerdynamic |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | 3.5 mm, USB-C |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 319 gram |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| EAN | 4010118004575 |
| Vendorcode | 1000981 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Continue audioafspeeltijd (met laadkoffer/met ANC) | 50 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 5 - 22.000 Hz |
| Microfoon | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Hoofdtelefoons |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 5 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 5 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 15 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 319 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Noise Cancelling | ✖︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | Muziek |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✖︎ |
| Aansluiting | 3.5 mm, USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth-profielen | A2DP, AAC, APTX, AVCTP, AVDTP, AVRCP, GAVDP, HFP, IOPT, SPP |
| Bluetooth versie | 5.4 |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4010118004575 |
| Vendorcode | 1000981 |
| Artikelnr | 1166185 |
| Merk | Beyerdynamic |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯