Je bent nog niet ingelogd
Beyerdynamic DT 990 PRO 80 Ohm Koptelefoon
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
2x
De Beyerdynamic DT 990 PRO 80 Ohm hoofdtelefoons bieden een uitstekende geluidskwaliteit voor professioneel studio- en thuisgebruik. Met een open, over-ear design en een comfortabele hoofdband leveren deze hoofdtelefoons een gedetailleerd en dynamisch geluid. Dankzij de 3 meter lange kabel en 3,5 mm aansluiting zijn ze gemakkelijk te gebruiken met verschillende apparaten. Met een gewicht van 340 gram bieden deze hoofdtelefoons een prettige draagervaring tijdens langdurig gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Beyerdynamic |
| Bedraad | ✓︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Kabellengte | 3.00 m |
| Gewicht | 340 gram |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| EAN | 4010118718175 |
| Vendorcode | 43000240 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 5 - 35.000 Hz |
| Microfoon | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Hoofdtelefoons |
| Volumeregeling | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 340 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Driver type | Dynamisch |
| Gevoeligheid koptelefoon | 96 dB |
| Maximum input vermogen | 100 mW |
| Noise Cancelling | ✖︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 0,2 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | Muziek |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 3.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Goederencode | 85183000 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✓︎ |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 80 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4010118718175 |
| Vendorcode | 43000240 |
| Artikelnr | 1166186 |
| Merk | Beyerdynamic |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯