Je bent nog niet ingelogd
Logitech Zone Vibe Wireless Headset Draadloos Hoofdband Oproepen/muziek USB Type-C Bluetooth Grafiet
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Logitech Zone Vibe Wireless Headset is een veelzijdig over-ear hoofdtelefoon voor oproepen en muziek. Met Bluetooth-connectiviteit en een gewicht van slechts 185 gram biedt deze headset een comfortabele luisterervaring. De Zone Vibe Wireless Headset is geschikt voor zowel zakelijk als privégebruik, met functies als hands-free bellen en audio-streaming vanaf compatibele apparaten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Gewicht | 185 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| EAN | 5099206122680 |
| Vendorcode | 981-001441 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Continue audio-afspeeltijd | 20 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Grijs |
| Type product | Headset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gesprekstijd | 18 uur |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 30 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 169,7 mm |
| Diepte | 73 mm |
| Gewicht | 185 gram |
| Hoogte | 183 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 118 dB |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Opbergetui | ✓︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | Oproepen/muziek |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Bedraad | ✖︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 8000 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.2 |
| USB-connector | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microphone direction type | Omnidirectioneel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Impedantie | 45 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206122680 |
| Vendorcode | 981-001441 |
| Artikelnr | 1167959 |
| Merk | Logitech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯