Je bent nog niet ingelogd
Logitech Zone Wireless 2 ES Headset Bedraad en draadloos Hoofdband Oproepen/muziek USB Type-C Blueto
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Nieuw
❮
❯
De Logitech Zone Wireless 2 ES is een hybride headset die zowel bedraad als draadloos gebruik ondersteunt. Met actieve ruisonderdrukking en Bluetooth-connectiviteit biedt deze on-ear headset flexibiliteit voor kantoor- en thuiswerk. De 1,5 meter lange kabel ermögelijkt traditionele verbindingen, terwijl draadloze verbinding ook beschikbaar is. Het apparaat weegt slechts 212 gram en beschikt over geïntegreerde volumeregeling. Ideaal voor professionele communicatie en multimedia-gebruik, gecombineerd met ergonomisch ontwerp voor dagelijks comfort.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Aansluiting | USB |
| Kabellengte | 1.50 m |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 212 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 5099206131071 |
| Vendorcode | 981-001508 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Continue audioafspeeltijd (met ANC) | 25 uur |
| Continue audioafspeeltijd (zonder ANC) | 48 uur |
| Gesprekstijd (ANC aan) | 25 uur |
| Gesprekstijd (ANC uit) | 48 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon | ✓︎ |
| Ondersteund audioformaat | AAC, SBC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Wit |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2 uur |
| Oplaadbron | USB |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Snelle oplaadtijd | 5 min |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 183,6 mm |
| Diepte | 73 mm |
| Gewicht | 212 gram |
| Hoogte | 185,2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 97 dB |
| Modus Transparantie | ✓︎ |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Ruisonderdrukkingstype | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | ✓︎ |
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Opbergetui | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | Oproepen/muziek |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Kabellengte | 1.50 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hybride ruisonderdrukking | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| aptX-technologie | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Bedraad | ✖︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 8000 Hz |
| Aansluiting | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Draadloos bereik (kijkrichting) | 50 m |
| Frequentierespons (gespreksmodus) | 100 - 8000 Hz |
| Frequentierespons (muziekmodus) | 20 - 20000 Hz |
| USB-connector | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedieningstoetsen | Dempen, Afspelen/pauze, Track <, Nummer >, Volume +, Volume - |
| Equalizer-instellingen | ✓︎ |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS, iPadOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | CarbonNeutral, Forest Stewardship Council (FSC), Post-Consumer Recycled Plastic |
| Impedantie | 36 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206131071 |
| Vendorcode | 981-001508 |
| Artikelnr | 1169393 |
| Merk | Logitech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
Nieuw
❮
❯