Je bent nog niet ingelogd
Turtle Beach Stealth 600X Gen2 MAX Draadloze Gaming Headset
Levertijd: uitverkocht
❮
❯
❮
❯
De Turtle Beach Stealth 600X Gen2 MAX is een draadloze over-ear gaming headset ontworpen voor Xbox One. Dit model biedt draadloze connectiviteit via USB en Bluetooth, wat flexibiliteit in gebruik mogelijk maakt. Met een gewicht van 712 gram biedt de headset een balans tussen stevigheid en comfort. Het apparaat is uitgerust met volumeregeling voor eenvoudige aanpassingen. Deze headset behoort tot onze selectie professionele gaming audio-apparatuur en is geschikt voor gamers die waarde hechten aan betrouwbare draadloze verbinding en geluidskwaliteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Turtle Beach |
| Geschikt voor | Xbox One |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | USB |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 712 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2022 |
| EAN | 731855023639 |
| Vendorcode | TURA12.BX.AA05 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
119,
95
Uitverkocht
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 900 mAh |
| Continue audio-afspeeltijd | 48 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | Xbox One |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Inklapbaar | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal | Kunstleer, Schuim |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Wireless ontvanger interface | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadbron | USB |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 217 mm |
| Diepte | 95 mm |
| Gewicht | 712 gram |
| Hoogte | 243 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 5 cm |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Ruisonderdrukkingstype | Actief |
| Soort magneet | neodymium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon mute | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Bedraad | ✖︎ |
| Plug and play | ✓︎ |
| Aansluiting | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-connector | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Bedieningstoetsen | Dempen, Volume +, Volume - |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | 85423110 |
| Microphone direction type | Omnidirectioneel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 731855023639 |
| Vendorcode | TURA12.BX.AA05 |
| Artikelnr | 142230 |
| Merk | Turtle Beach |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Ervaar het ranke, lichtgewicht ontwerp en kristalheldere geluid van de EAR FORCE Recon 50P-gamingheadset. Met de 40 mm neodymiumspeakers en de in de kabel verwerkte bediening zorgt deRecon 50P er handig voor dat microfoondemping en het hoofdvolume binnen handbereik zijn. Je kunt de sterk gevoelige staafmicrocoon gebruiken om in games en online te chatten, en deze vervolgens verwijderen als je naar muziek luistert en films kijkt. Je kunt de EAR FORCE Recon 50P rechtstreeks aansluiten op de PlayStation4-controller, evenals op PS VitaTM, pc, Mac en mobiele apparaten/tablets. De Recon 50P werkt ook met de nieuwe Xbox One-controller met de 3,5 mm-headsetstekker en met andere Xbox One-controllers via de EAR FORCE audiocontroller voor headsets (afzonderlijk verkrijgbaar).
Specificaties:
- Audio Connection: 4 pole 3.5 mm stereo jack
- USB Port: No
- Speaker Frequency Response: 20Hz
- 20kHz
- Mobile Devices: Yes
- Headset Power: Not amplified
- Console Chat Connection: 4 pole 3.5 mm stereo jack
- Bluetooth: No
- Audio Mute: Yes
- Battery: No
- Speakers: 40mm speakers
- Microphone Design: Removable Omni-Directional Microphone
- Headband / Earpad Material: Synthetic Leather Earpad with Foam Cushioning
- Mobile Device Connection: 3.5mm stereo jack
- Earcup Design: Over Ear
- PC Mic Connection: 4 pole 3.5mm stereo jack
- Console: PS4, Xbox One, PC, Mobile Gaming, Apple/Mac
- PC Connection: 4 pole 3.5mm stereo jack
- Speaker Impedance: 32 Ohms
- Optical Output: No.
Specificaties:
- Audio Connection: 4 pole 3.5 mm stereo jack
- USB Port: No
- Speaker Frequency Response: 20Hz
- 20kHz
- Mobile Devices: Yes
- Headset Power: Not amplified
- Console Chat Connection: 4 pole 3.5 mm stereo jack
- Bluetooth: No
- Audio Mute: Yes
- Battery: No
- Speakers: 40mm speakers
- Microphone Design: Removable Omni-Directional Microphone
- Headband / Earpad Material: Synthetic Leather Earpad with Foam Cushioning
- Mobile Device Connection: 3.5mm stereo jack
- Earcup Design: Over Ear
- PC Mic Connection: 4 pole 3.5mm stereo jack
- Console: PS4, Xbox One, PC, Mobile Gaming, Apple/Mac
- PC Connection: 4 pole 3.5mm stereo jack
- Speaker Impedance: 32 Ohms
- Optical Output: No.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
