Je bent nog niet ingelogd
HyperX Cloud Flight 2 Wireless Wit
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De HyperX Cloud Flight 2 Wireless Wit is een over-ear headset voor gamers die waarde hechten aan draadloze vrijheid. Met Bluetooth-connectiviteit en USB-C aansluiting biedt deze headset flexibiliteit voor Nintendo Switch, PC, PlayStation 4 en PlayStation 5. Het gewicht van 340 gram zorgt voor comfortabel langdurig dragen. De geïntegreerde volumeregeling stelt je in staat om snel aanpassingen door te voeren zonder het apparaat uit handen te nemen. Dit compacte maar robuuste ontwerp maakt de headset een betrouwbare keuze voor intensieve gamingsessies.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Hyperx |
| Geschikt voor | Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5 |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | USB-C |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 340 gram |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 198990148328 |
| Vendorcode | B5VC5AA |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Productvideo
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✓︎ |
| Backlight-kleur | Rood/groen/blauw |
| Geschikt voor | Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5 |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Type product | Headset |
| Veiligheidsfunties | Overlaadbeveiliging |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3,5 uur |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 20 m |
| Afneembare kabel | ✓︎ |
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 340 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 5 cm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 103 dB |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Ruisonderdrukkingstype | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| UNSPSC-code | 52161514 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -42 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth-profielen | AAC, SBC |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedieningstoetsen | Meerdere toetsen, Volume +, Volume - |
| Microphone direction type | Omnidirectioneel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Kleurnaam | White |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 198990148328 |
| Vendorcode | B5VC5AA |
| Artikelnr | 214472 |
| Merk | Hyperx |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯