Je bent nog niet ingelogd
Ewent EW3563 Bedraad Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
De Ewent EW3563 is een bedraad on-ear headset, ideaal voor dagelijks gebruik. Met de 3.5 mm aansluiting is het compatibel met diverse apparaten. De 2.10 meter lange kabel biedt voldoende bewegingsvrijheid, terwijl het compacte ontwerp met slechts 70 gram gewicht zorgt voor comfort. De ingebouwde volumeregeling stelt je in staat om gemakkelijk het geluidsniveau aan te passen zonder je apparaat uit handen te nemen. Een praktische keuze voor wie een betrouwbare bedraadse headset zoekt.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Ewent |
| Bedraad | ✓︎ |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Kabellengte | 2.10 m |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 70 gram |
| Verkrijgbaar sinds | September 2014 |
| EAN | 8716065216684 |
| Vendorcode | EW3563 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 70 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Gevoeligheid koptelefoon | 101 dB |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | Oproepen/muziek |
| 2.4 GHz | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 2.10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -58 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✓︎ |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716065216684 |
| Vendorcode | EW3563 |
| Artikelnr | 952680 |
| Merk | Ewent |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2014 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Tegenwoordig kun je met behulp van programma’s als Skype gratis bellen via het internet naar andere Skype gebruikers. Ook kun je tegen geringe kosten naar vaste en mobiele nummers bellen. Geen wonder dat steeds meer mensen van deze mogelijkheid gebruik maken! De Eminent Koptelefoon met Microfoon is van hoge kwaliteit, zodat je op je gemak een gesprek te kunnen voeren. De headset heeft een goede microfoon zodat je goed verstaanbaar bent. De headset zit bovendien ook nog erg comfortabel. En dat is wel net zo fijn bij een lang gesprek. Je sluit de headset eenvoudig aan op de geluidskaart van je computer. Overigens kun je de headset ook gebruiken in alle chatprogramma’s die geluid ondersteunen. N.B. De kwaliteit van de gesprekken via internet zijn afhankelijk van de snelheid van de internetverbinding. Indien je naar vaste of mobiele nummers wilt bellen, zijn daar kosten aan verbonden.
Kenmerken:
- basismodel headset met microfoon
- communiceer handsfree via het internet!
- high performance microfoon
- voorzien van volumeregeling
- geschikt ovor Skype, MSN, Voipbuster, Yahoo, GoogleTalk, X-Ten en SJPhone
- eenvoudige installatie
- 2 jaar garantie
- toegankelijke helpdesk
- voor alle vragen of technische problemen, zie:
- Eminent: www.eminent-online.com
- Ewent: www.ewent-online.com
Specificaties:
- gevoeligheid: 101 dB S.P.L aan 1 Khz
- aansluiting: 3.5mm-stereoplug
- kabellengte: 210cm
- microfoon: 0 dB 1 V/Pa aan 1 Khz 58 dB
- systeemvereisten:
- voor het bellen met Skype dien je een account geactiveerd te hebben
- geschikt voor Windows, Macintosh en Linux
Kenmerken:
- basismodel headset met microfoon
- communiceer handsfree via het internet!
- high performance microfoon
- voorzien van volumeregeling
- geschikt ovor Skype, MSN, Voipbuster, Yahoo, GoogleTalk, X-Ten en SJPhone
- eenvoudige installatie
- 2 jaar garantie
- toegankelijke helpdesk
- voor alle vragen of technische problemen, zie:
- Eminent: www.eminent-online.com
- Ewent: www.ewent-online.com
Specificaties:
- gevoeligheid: 101 dB S.P.L aan 1 Khz
- aansluiting: 3.5mm-stereoplug
- kabellengte: 210cm
- microfoon: 0 dB 1 V/Pa aan 1 Khz 58 dB
- systeemvereisten:
- voor het bellen met Skype dien je een account geactiveerd te hebben
- geschikt voor Windows, Macintosh en Linux
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯