Je bent nog niet ingelogd
Corsair Virtuoso Pro Bedraad Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
4x
De Corsair Virtuoso Pro Bedraad Wit is een over-ear headset die zich richt op gamers met Nintendo Switch en Xbox One. Dit model beschikt over een betrouwbare 3.5mm-aansluiting en een 1.80 meter lange kabel voor flexibele positionering. Met een gewicht van 1230 gram biedt de headset een solide constructie. De over-ear ontwerp zorgt voor uitgebreide contactoppervlakken voor langdurig comfort. Dit bedraade model combineert compatibiliteit met populaire gamingplatforms en een gericht design voor serieuze gamers.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Geschikt voor | Nintendo Switch, Xbox One |
| Bedraad | ✓︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Gewicht | 1230 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
| EAN | 840006695288 |
| Vendorcode | CA-9011371-EU |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 40.000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | Nintendo Switch, Xbox One |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Wit |
| Type product | Headset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare kabel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 1230 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Open |
| Diameter van de luidspreker | 5 cm |
| Driver type | Grafeen |
| Gevoeligheid koptelefoon | 116 dB |
| Noise Cancelling | ✖︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | Audio (3,5 mm) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur kabel | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -42 dB |
| Microfoonaansluiting | 3,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✓︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2x 3,5 mm-connectors | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microphone direction type | Omnidirectioneel |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 840006695288 |
| Vendorcode | CA-9011371-EU |
| Artikelnr | 956748 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯