Je bent nog niet ingelogd
Nedis Gaming Microfoon USB Type-A met POP Filter
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
10x
De Nedis Gaming Microfoon is een veelzijdige USB-microfoon, ideaal voor desktop- en notebookgebruik. Met een frequentiebereik van 20-20.000 Hz en een gevoeligheid van -38 dB biedt deze microfoon heldere audio-opnames. De ingebouwde aan/uit-knop en POP-filter maken het een praktische keuze voor streamers, gamers en vloggers op zoek naar een betrouwbare microfoon met een kabel van 2 meter lang.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Nedis |
| Aansluiting | USB |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000 Hz |
| Gevoeligheid | -38 dB |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
| EAN | 5412810448739 |
| Vendorcode | GSMIC210BK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED backlight | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Metaal, Kunststof |
| Toepassing | PC-microfoon |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingangsspanning | 5 V |
| Stroom | 0.5 A |
| Energievoorziening | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 78 mm |
| Diepte | 91 mm |
| Gewicht | 343 gram |
| Hoogte | 170 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB |
| Plopkap inbegrepen | ✓︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bureaustandaard | ✓︎ |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bit rate | 24 Bit |
| Gevoeligheid | -38 dB |
| Microfoon Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 78 dB |
| Microphone input impedance | 2200 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie microfoon | 20 - 20000 Hz |
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsdruk niveau (max) | 120 dB |
| Sample rate | 192 kHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5412810448739 |
| Vendorcode | GSMIC210BK |
| Artikelnr | 1108087 |
| Merk | Nedis |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Productinformatie
Deze Nedis RGB Verlichte USB Streaming Bureaustandaard Microfoon met popfilter is ideaal voor professionele audio-opnames. Deze microfoon is ontworpen voor streamers, vloggers, gamers en geluidsliefhebbers en zit boordevol functies om uw opname-ervaring te verbeteren.
Uitgerust met een cardioïde opnamepatroon, isoleert de microfoon uw stem en minimaliseert achtergrondgeluid, wat zorgt voor een kristalheldere geluidsweergave. Leg elke nuance vast met zijn hoge bemonsteringsfrequentie tot 192 kHz / 24 bit, voor de meest nauwkeurige weergave van uw stem.
Pas de hoek van de microfoon moeiteloos aan om de perfecte opnamepositie te vinden, zodat u optimale audio-opname kunt bereiken. De handige touch mute/unmute-knop bovenop de microfoon geeft u directe controle over uw audio-uitvoer met aan de voorzijde een duidelijk zichtbare lichtindicator van de mute/unmute-status.
Met zijn plug-and-play USB-aansluiting is de Nedis-microfoon ongelooflijk eenvoudig te gebruiken, waardoor ingewikkelde opstellingen niet meer nodig zijn. De universele 5/8'' schroefbevestiging zorgt voor naadloze bevestiging aan elke compatibele microfoonarm, voor extra flexibiliteit.
Ervaar vrijheid met de extra lange afneembare USB-kabel, zodat u de microfoon overal op uw bureau kunt plaatsen. De opvallende RGB-verlichting voegt een vleugje flair toe aan uw opstelling en creëert een visueel boeiende omgeving.
• RGB verlichte USB streaming bureaustandaard microfoon met popfilter
• Cardioïde opnamepatroon zorgt ervoor dat u opnames van hoge kwaliteit krijgt door uw stem te isoleren, waardoor achtergrondgeluiden worden geminimaliseerd
• De hoek van de microfoon is instelbaar op de ideale opnamepositie om audio perfect vast te leggen
• Touch mute / unmute knop bovenop de microfoon met duidelijk zichtbare lichtindicator aan de voorkant
• Eenvoudig te gebruiken met een plug-and-play USB-aansluiting
• Kan worden bevestigd aan elke compatibele microfoonarm, met behulp van de universele 5/8'' schroefbevestiging
• Extra lange afneembare USB-kabel om de microfoon overal op uw bureau te plaatsen
• Ideaal voor gebruik door streaming, vloggen, gamen, geluidsopnames
Uitgerust met een cardioïde opnamepatroon, isoleert de microfoon uw stem en minimaliseert achtergrondgeluid, wat zorgt voor een kristalheldere geluidsweergave. Leg elke nuance vast met zijn hoge bemonsteringsfrequentie tot 192 kHz / 24 bit, voor de meest nauwkeurige weergave van uw stem.
Pas de hoek van de microfoon moeiteloos aan om de perfecte opnamepositie te vinden, zodat u optimale audio-opname kunt bereiken. De handige touch mute/unmute-knop bovenop de microfoon geeft u directe controle over uw audio-uitvoer met aan de voorzijde een duidelijk zichtbare lichtindicator van de mute/unmute-status.
Met zijn plug-and-play USB-aansluiting is de Nedis-microfoon ongelooflijk eenvoudig te gebruiken, waardoor ingewikkelde opstellingen niet meer nodig zijn. De universele 5/8'' schroefbevestiging zorgt voor naadloze bevestiging aan elke compatibele microfoonarm, voor extra flexibiliteit.
Ervaar vrijheid met de extra lange afneembare USB-kabel, zodat u de microfoon overal op uw bureau kunt plaatsen. De opvallende RGB-verlichting voegt een vleugje flair toe aan uw opstelling en creëert een visueel boeiende omgeving.
• RGB verlichte USB streaming bureaustandaard microfoon met popfilter
• Cardioïde opnamepatroon zorgt ervoor dat u opnames van hoge kwaliteit krijgt door uw stem te isoleren, waardoor achtergrondgeluiden worden geminimaliseerd
• De hoek van de microfoon is instelbaar op de ideale opnamepositie om audio perfect vast te leggen
• Touch mute / unmute knop bovenop de microfoon met duidelijk zichtbare lichtindicator aan de voorkant
• Eenvoudig te gebruiken met een plug-and-play USB-aansluiting
• Kan worden bevestigd aan elke compatibele microfoonarm, met behulp van de universele 5/8'' schroefbevestiging
• Extra lange afneembare USB-kabel om de microfoon overal op uw bureau te plaatsen
• Ideaal voor gebruik door streaming, vloggen, gamen, geluidsopnames
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯