Je bent nog niet ingelogd
RØDE PodMic USB Zwart Microfoon voor studio's
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
7x
De Rode PodMic USB is een veelzijdige studiomicrofoon die geschikt is voor opnames van hoge kwaliteit. Met een frequentiebereik van 20 tot 20.000 Hz en een gevoeligheid van -57 dB is deze microfoon in staat om nauwkeurige en gedetailleerde audio op te nemen. De USB-aansluiting maakt de microfoon eenvoudig te gebruiken met computers, terwijl de XLR-aansluiting de mogelijkheid biedt om deze te integreren in professionele opnamesetups.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Rode |
| Aansluiting | USB, XLR, XLR/USB |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000 Hz |
| Gevoeligheid | -57 dB |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
| EAN | 698813010707 |
| Vendorcode | 400400056 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Toepassing | Microfoon voor studio's |
| Volumeregeling | Draaiknop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Stroomverbruik | 100 mA |
| Energievoorziening | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Draaiknop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 109 mm |
| Diepte | 123 mm |
| Gewicht | 900 gram |
| Hoogte | 110 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB, XLR, XLR/USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bit rate | 24 Bit |
| Equivalent geluidsniveau | 26 dB |
| Gevoeligheid (1 kHz) | 14 mV/Pa |
| Gevoeligheid | -57 dB |
| Maximaal geluidsdrukniveau (1 kHz) | 148 dB |
| Microphone input impedance | 460 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie microfoon | 20 - 20000 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| USB-poort | ✓︎ |
| XLR out | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Richtkarakteristiek | Cardioïde |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sample rate | 48 kHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 698813010707 |
| Vendorcode | 400400056 |
| Artikelnr | 945890 |
| Merk | Rode |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯