Je bent nog niet ingelogd
CHERRY XTRFY NGALE X microfoon
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (donderdag)
❮
❯
1x
De CHERRY XTRFY NGALE X microfoon biedt professionele geluidskwaliteit voor diverse toepassingen. Met zowel USB- als XLR-aansluitingen beschikt deze microfoon over flexibele connectiviteitsopties voor studio-, broadcast- en live-omgevingen. De 2 meter lange kabel zorgt voor praktische bereikbaarheid zonder ingewikkelde installaties. Dit model combineert vakmanschap met veelzijdigheid, wat het geschikt maakt voor content creators, muzikanten en professionals die naar betrouwbare audio-opnaketechnologie zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cherry |
| Aansluiting | USB, XLR, XLR/USB |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
| EAN | 7340086913065 |
| Vendorcode | CX-NGALE-X-RGB-BLACK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Productvideo
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED backlight | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Toepassing | Podcastmicrofoon |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energievoorziening | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 1120 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-A |
| Plopkap inbegrepen | ✓︎ |
| Verpakkingsinhoud | Manual |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB, XLR, XLR/USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bureaustandaard | ✓︎ |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bit rate | 24 Bit |
| Gevoeligheid (1 kHz) | 12 mV/Pa |
| Hoeveelheid capsules | 1 |
| Microfoon Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 73 dB |
| Microphone Total Harmonic Distortion (THD) | 0,5 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele besturingssystemen | Linux |
| Frequentie microfoon | 50 - 16000 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| USB-poort | ✓︎ |
| XLR out | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Richtkarakteristiek | Cardioïde |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsdruk niveau (max) | 130 dB |
| Sample rate | 96 kHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 7340086913065 |
| Vendorcode | CX-NGALE-X-RGB-BLACK |
| Artikelnr | 962154 |
| Merk | Cherry |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯