Je bent nog niet ingelogd
Epson WorkForce ES50 portable scanner
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Epson WorkForce ES50 is een compacte sheet-fed scanner speciaal ontworpen voor onderweg. Dit draagbare model beschikt over USB 2.0 aansluiting via Type-A connector en kan per keer één vel papier invoeren. Met zijn compacte afmetingen en eenvoudige bediening biedt de ES50 een praktische oplossing voor professionals die mobiel documenten willen digitaliseren. Ideaal voor kantoor, thuiswerk of onderweg.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Epson |
| Aansluiting | USB, USB 2.0, USB 2.0 Type-A |
| Type scanner | Sheet Fed |
| Autom. documentinvoer | 1 vel |
| Verkrijgbaar sinds | December 2018 |
| EAN | 8715946656908 |
| Vendorcode | B11B252401 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Productvideo
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type beeldsensor | CIS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteund beeldformaat | JPEG |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 272 mm |
| Lengte | 47 mm |
| Gewicht | 270 gram |
| Hoogte | 34 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde drivers | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Autom. documentinvoer | 1 vel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 8715946656922 |
| Palletbreedte (UK) | 100 cm |
| Pallethoogte (UK) | 171 cm |
| Palletlengte (UK) | 120 cm |
| Producten per pallet (UK) | 360 stuk(s) |
| Producten per palletlaag | 60 stuk(s) |
| Producten per palletlaag (UK) | 60 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele besturingssystemen | Mac OS 10.6+, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Server 2003, Windows Server 2008 (32/64 Bit), Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Vista, Windows XP |
| Kleurenscans | ✓︎ |
| Legaal | ✓︎ |
| Letter | ✓︎ |
| Outputresolutie dpi-instellingen | 600 dpi |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ISO A-series afmetingen (A0...A9) | A4, A5, A6, A7, A8 |
| ISO B-series afmetingen (B0...B9) | B5, B6 |
| Maximale ISO A-series papierformaat | A4 |
| Mediagewicht, automatische doorvoer | 35 - 270 g/m² |
| Ondersteunde scanning media types | Visitekaartje, Plastic kaart, Post Card(JPN) |
| Papierlade mediagewicht | 35 - 270 g/m² |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB, USB 2.0, USB 2.0 Type-A |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dagelijkse diensten cyclus (max) | 300 pagina's |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Server 2008 x64, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 |
| Scannen naar PDF | ✓︎ |
| Soort voeding | USB |
| USB-versie | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dubbelzijdig scannen | ✖︎ |
| Grijswaardendiepte-input | 16 Bit |
| Kleurdiepte | 48 Bit |
| Kleurdiepte uitvoer | 24 Bit |
| Scanresolutie | 600 x 600 dpi |
| Scanner-drivers | WIA, SANE, ICA |
| Scansnelheid (kleur, lage res, A4) | 5,5 sec/pagina |
| Scansnelheid (zwart-wit, lage res, A4) | 5,5 sec/pagina |
| Scantechnologie | ReadyScan LED |
| Type scanner | Sheet Fed |
| Uitvoer grijsschaaldiepte | 8 Bit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde software | Epson Scan 2, Epson ScanSmart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8715946656908 |
| Vendorcode | B11B252401 |
| Artikelnr | 1031138 |
| Merk | Epson |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
De ES-50 is eenvoudig te gebruiken, te installeren en te vervoeren dankzij het ruimtebesparende ontwerp en wordt, aangesloten op uw laptop of pc, voorzien van voeding door de meegeleverde enkele USB-kabel. De scanner is ideaal voor kleine bedrijven of thuiskantoren (SOHO-omgevingen) waar de ruimte beperkt is, maar waar behoefte is aan een eenvoudige scanoplossing.
Klein, lichtgewicht design
Scan vanaf elke locatie met het mobiele scannerassortiment van Epson
USB-connectiviteit
Sluit de scanner simpelweg aan op een laptop of pc, waar u ook bent
Hoge scansnelheden van 5,5 seconden per pagina
Scan efficiënt documenten, visitekaartjes en meer van 35 g/m² tot 270 g/m² en papier tot wel 1,8 meter lang
Continu scannen met automatische invoermodus
Vereenvoudig uw werklast en versnel uw scanproces
Snel en eenvoudig scannen
Met Epson ScanSmart-software kunt u bestanden opslaan en verzenden in gangbare bestandstypen zoals PDF, JPG, TIFF en nog veel meer
Scan vanaf elke locatie
Dankzij het compacte ontwerp en de USB-connectiviteit kunt u de ES-50 eenvoudig gebruiken waar u hem maar nodig hebt.
Alles op orde
Met de nieuwe ScanSmart-software van Epson kan iedereen probleemloos scannen hoe ze maar willen, dankzij de gebruiksvriendelijke stapsgewijze scanoplossing. Gebruikers kunnen bestanden opslaan en verzenden in veelgebruikte indelingen zoals PDF, JPEG, TIFF en nog veel meer. Continu scannen met automatische papierinvoer versnelt het scanproces en de CIS-sensor zorgt ervoor dat u zonder opwarmtijd onmiddellijk kunt beginnen met scannen.
Flexibel
Omdat het apparaat zo veel verschillende media- en documenttypen ondersteunt, is dit model een betrouwbare aanwinst. Hij is geschikt voor papier van 35 g/m² tot 270 g/m², en voor papier met een lengte tot 1,8 m.
Klein, lichtgewicht design
Scan vanaf elke locatie met het mobiele scannerassortiment van Epson
USB-connectiviteit
Sluit de scanner simpelweg aan op een laptop of pc, waar u ook bent
Hoge scansnelheden van 5,5 seconden per pagina
Scan efficiënt documenten, visitekaartjes en meer van 35 g/m² tot 270 g/m² en papier tot wel 1,8 meter lang
Continu scannen met automatische invoermodus
Vereenvoudig uw werklast en versnel uw scanproces
Snel en eenvoudig scannen
Met Epson ScanSmart-software kunt u bestanden opslaan en verzenden in gangbare bestandstypen zoals PDF, JPG, TIFF en nog veel meer
Scan vanaf elke locatie
Dankzij het compacte ontwerp en de USB-connectiviteit kunt u de ES-50 eenvoudig gebruiken waar u hem maar nodig hebt.
Alles op orde
Met de nieuwe ScanSmart-software van Epson kan iedereen probleemloos scannen hoe ze maar willen, dankzij de gebruiksvriendelijke stapsgewijze scanoplossing. Gebruikers kunnen bestanden opslaan en verzenden in veelgebruikte indelingen zoals PDF, JPEG, TIFF en nog veel meer. Continu scannen met automatische papierinvoer versnelt het scanproces en de CIS-sensor zorgt ervoor dat u zonder opwarmtijd onmiddellijk kunt beginnen met scannen.
Flexibel
Omdat het apparaat zo veel verschillende media- en documenttypen ondersteunt, is dit model een betrouwbare aanwinst. Hij is geschikt voor papier van 35 g/m² tot 270 g/m², en voor papier met een lengte tot 1,8 m.
Toon meer
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯