Je bent nog niet ingelogd
HP Scanjet Pro 2600 f1 Flatbed-/ADF-scanner 600 x 600 DPI A4 Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De HP Scanjet Pro 2600 f1 is een veelzijdige flatbed-scanner met geïntegreerde automatische documentinvoer voor maximaal 60 pagina's. Dit model biedt een resolutie van 600 x 600 DPI en is geschikt voor het scannen van A4-documenten in professionele omgevingen. Met USB-aansluiting zorgt het apparaat voor eenvoudige connectiviteit met uw computer. De combinatie van flatbed- en ADF-functionaliteit maakt het ideaal voor zowel enkele gevoelige documenten als grotere scanklussen. In wit uitgevoerd past het elegant in elk kantoorinterieur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aansluiting | USB |
| Type scanner | Flatbed |
| Autom. documentinvoer | 60 vel |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2022 |
| EAN | 195697673863 |
| Vendorcode | 20G05A#B19 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd display | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type beeldsensor | CIS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Thuis, Thuiskantoor, Bedrijf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CECP |
| Certificering | Class B Emissions; CISPR 32:2015 (International); European Union EMC Directive 2004/108/EC, EN 55032:2015 (CE mark); China GB9254-2008 (CCC); Taiwan CNS13438:2006 (BSMI); USA CFR47 Part 15, Subpart B (FCC); ICES-003:2020 Issue 7 (Canada); Australia C-tick (includes New Zealand); KN 22 and Korea KCC; EAC EMC Certificate; Ukraine EMC approval; EN 61000-3-2:2014 (harmonics); EN 61000-3-3:2013 (flicker); Immunity 55035:2017 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatisch uitschakelen | ✓︎ |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Slaapstand | 1,11 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,06 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,06 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 12,9 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteund beeldformaat | BMP, JPEG, PNG, TIF |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 491.5 mm |
| Lengte | 325.4 mm |
| Gewicht | 5400 gram |
| Hoogte | 133.3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB, AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Functietoetsen | Annuleren, Color scan, Uit, Aan |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Autom. documentinvoer | 60 vel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Minimale systeemeisen | Microsoft Windows (11, 10, 8.1, 7 : 32-bit and 64-bit, 2008 R2, 2012 R2, 2016, 2019); 2 GB available hard disk space, Internet connection, Microsoft Internet Explorer or any browser |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern geheugen | 256 MB |
| Ondersteunde mediatypen | Paper (banner, inkjet, photo, plain), envelopes, labels, cards (greeting, index) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen systeemspecificatie | Microsoft Windows (11, 10, 8.1, 7; 32-bit and 64-bit, 2008 R2, 2012 R2, 2016, 2019); 2 GB available hard disk space; Internet connection; Microsoft Internet Explorer or any browser. macOS Mojave 10.14; macOS Catalina 10.15 and macOS Big Sur 11.x; Internet required. |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11; Windows 10; Windows 8; Windows 8.1; Windows 7; Windows Server; macOS 10.14 Mojave; macOS 10.15 Catalina; macOS 11 Big Sur; macOS 12 Monterey; Linux |
| Kleurenscans | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ISO A-series afmetingen (A0...A9) | A5, A6 |
| ISO B-series afmetingen (B0...B9) | B5 |
| Maximale ISO A-series papierformaat | A4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dagelijkse diensten cyclus (max) | 1500 pagina's |
| Frequentie van processor | 666 MHz |
| Ingebouwde OCR | ✓︎ |
| Scannen naar PDF | ✓︎ |
| Slaapstand | ✓︎ |
| Soort voeding | AC |
| USB-versie | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ADF scan snelheid (b/w, A4) | 25 ppm |
| ADF scan snelheid (colour, A4) | 50 ppm |
| Dubbelzijdig scannen | ✓︎ |
| Grijsniveaus | 256 |
| Kleurdiepte | 48 Bit |
| Kleurdiepte uitvoer | 24 Bit |
| Maximum scanformaat | 89 x 148 mm |
| Maximum scanresolutie | 1200 x 1200 DPI |
| Scanresolutie | 1200 x 1200 dpi |
| Scanner-drivers | ICA, TWAIN |
| Type scanner | Flatbed |
| Verbeterde scanresolutie | 1200 x 1200 DPI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, MacOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale beeldresolutie | 1200 x 1200 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT, EPEAT Silver |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde software | HP Scan-software, HP scannerdriver, HP WIA-scandriver, HP TWAIN-scandriver, HP Scanner Tools Utility |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 195697673863 |
| Vendorcode | 20G05A#B19 |
| Artikelnr | 931569 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯