Je bent nog niet ingelogd
HP ScanJet Pro N4600 fnw1
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De HP ScanJet Pro N4600 fnw1 is een flatbed scanner uit de professionele scannerreeks van HP. Dit model beschikt over een automatische documentinvoer voor tot 100 vellen, waardoor efficiënt scannen van meerdere documenten mogelijk is. De scanner ondersteunt draadloze connectiviteit via Wi-Fi en kan ook via USB worden aangesloten. Dit maakt het een veelzijdige oplossing voor zakelijke omgevingen waar flexibiliteit en productiviteit belangrijk zijn.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aansluiting | USB |
| Type scanner | Flatbed |
| Autom. documentinvoer | 100 vel, Ja |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2022 |
| EAN | 195697674211 |
| Vendorcode | 20G07A#B19 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 7,11 cm (2.8") |
| Ingebouwd display | ✓︎ |
| Touchscreen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type beeldsensor | CIS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CECP |
| Certificering | Class B Emissions; CISPR 32:2015 (International); European Union EMC Directive 2004/108/EC, EN 55032:2015 (CE mark); China GB9254-2008 (CCC); Taiwan CNS13438:2006 (BSMI); USA CFR47 Part 15, Subpart B (FCC); ICES-003:2020 Issue 7 (Canada); Australia C-tick (includes New Zealand); KN 22 and Korea KCC; EAC EMC Certificate; Ukraine EMC approval; EN 61000-3-2:2014 (harmonics); EN 61000-3-3:2013 (flicker); Immunity 505035:2017 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Slaapstand | 1,9 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,06 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,06 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 17,4 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen, Touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteund beeldformaat | BMP, JPEG, PNG, TIF |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 536.5 mm |
| Lengte | 325.4 mm |
| Gewicht | 6100 gram |
| Hoogte | 133.3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB, AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Autom. documentinvoer | 100 vel, Ja |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Minimale systeemeisen | Microsoft Windows (11, 10, 8.1, 7: 32-bit and 64-bit, 2008 R2, 2012 R2, 2016, 2019); 2 GB available hard disk space; Internet connection; Microsoft Internet Explorer or any browser |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern geheugen | 512 MB |
| Ondersteunde mediatypen | Paper (banner, inkjet, photo, plain), envelopes, labels, cards (greeting, index) |
| RAM-capaciteit | 0,5 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen systeemspecificatie | Microsoft Windows (11, 10, 8.1, 7; 32-bit and 64-bit, 2008 R2, 2012 R2, 2016, 2019); 2 GB available hard disk space; Internet connection; Microsoft Internet Explorer or any browser. macOS Mojave 10.14; macOS Catalina 10.15 and macOS Big Sur 11.x; Internet required. |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11; Windows 10; Windows 8; Windows 8.1; Windows 7; Windows Server; macOS 10.14 Mojave; macOS 10.15 Catalina; macOS 11 Big Sur; macOS 12 Monterey; Linux |
| Kleurenscans | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ISO A-series afmetingen (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-series afmetingen (B0...B9) | B5 |
| Maximale ISO A-series papierformaat | A5 |
| Mediagewicht, automatische doorvoer | 45 - 120 g/m² |
| Ondersteunde scanning media types | Enveloppen, Labels, Fotopapier, Normaal papier |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dagelijkse diensten cyclus (max) | 6000 pagina's |
| Frequentie van processor | 666 MHz |
| Soort voeding | AC |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ADF scan snelheid (b/w, A3) | 40 ppm |
| ADF scan snelheid (b/w, A4) | 40 ppm |
| Duplex ADF scan snelheid (b/w, A4) | 80 ipm |
| Duplex ADF scan snelheid (kleur, A4) | 80 ipm |
| Dubbelzijdig scannen | ✓︎ |
| Grijsniveaus | 256 |
| Maximum scanformaat | 216 x 356 mm |
| Maximum scanresolutie | 1200 x 1200 DPI |
| Scanresolutie | 1200 x 1200 dpi |
| Scan naar | E-mail, USB, Bestand |
| Scanner-drivers | ICA, TWAIN |
| Type scanner | Flatbed |
| TWAIN-versie | 2, 4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, MacOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT, EPEAT Silver |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde software | HP Scan-software, HP scannerdriver, HP WIA-scandriver, HP TWAIN-scandriver, HP Scanner Tools Utility, |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 195697674211 |
| Vendorcode | 20G07A#B19 |
| Artikelnr | 932604 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯