Je bent nog niet ingelogd
Iris 462006 scanner Overhead scanner 300 x 300 DPI A3 Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
De Iris 462006 is een overhead scanner die geschikt is voor het digitaliseren van documenten en objecten tot A3-formaat. Met een resolutie van 300 x 300 DPI levert deze scanner duidelijke beelden op. De scanner beschikt over USB-A en USB-B aansluitingen voor gemakkelijke connectiviteit met uw computer. Dankzij de ingebouwde Wi-Fi-functionaliteit kunt u documenten ook draadloos scannen. Dit maakt de Iris 462006 een veelzijdige oplossing voor kantoor- en professioneel gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Iris |
| Aansluiting | USB-A, USB-B |
| Type scanner | Overhead scanner |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2023 |
| EAN | 5420079900974 |
| Vendorcode | 462006 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vaste focus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingangsspanning | 5 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Megapixels | 13 MP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Lengte | 282 mm |
| Gewicht | 1150 gram |
| Hoogte | 396 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale ISO A-series papierformaat | A3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB-A, USB-B |
| USB-connectortype | USB Type-A |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dagelijkse diensten cyclus (max) | 5000 pagina's |
| Scannen naar PDF | ✓︎ |
| Soort voeding | USB |
| USB-versie | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dubbelzijdig scannen | ✖︎ |
| Kleurdiepte | 24 Bit |
| Maximum scanformaat | 420 x 297 mm |
| Scanresolutie | 300 x 300 dpi |
| Type scanner | Overhead scanner |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale beeldresolutie | 4160 x 3120 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5420079900974 |
| Vendorcode | 462006 |
| Artikelnr | 939172 |
| Merk | Iris |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten