Je bent nog niet ingelogd
Epson WorkForce DS-530III Paginascanner 600 x 600 DPI A4 Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Epson WorkForce DS-530III is een compacte ADF-scanner die zich richt op efficiënte documentverwerking. Met een scanresolutie van 600 x 600 DPI levert deze A4-scanner duidelijke digitalisering van uw documenten. Het witte design past goed in moderne kantooromgevingen. De automatische documenttoevoer maakt batchverwerking eenvoudig mogelijk, waardoor u meerdere pagina's achtereenvolgens kunt scannen. Dit maakt de DS-530III ideaal voor drukke werkplekken waar snelheid en betrouwbaarheid essentieel zijn.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Epson |
| Type scanner | ADF scanner |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 8715946745749 |
| Vendorcode | B11B286401 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type beeldsensor | CIS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Slaapstand | 0,8 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,1 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 13 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 296 mm |
| Lengte | 169 mm |
| Gewicht | 3700 gram |
| Hoogte | 176 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | AC, USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Standaard invoercapaciteit | 60 vel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleurenscans | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ISO A-series afmetingen (A0...A9) | A3, A4, A5, A6 |
| ISO B-series afmetingen (B0...B9) | B5, B6 |
| Maximale ISO A-series papierformaat | A4 |
| Ondersteunde scanning media types | Visitekaartje, Enveloppen |
| Papierlade mediagewicht | 27 - 413 g/m² |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dagelijkse diensten cyclus (max) | 6500 pagina's |
| Geluidsniveau tijdens scannen | 48 dB |
| Ingebouwde OCR | ✓︎ |
| Lichtbron | ReadyScan LED |
| Scannen naar PDF | BMP, JPEG, TIFF, PDF, PNG, DOCX, XLSX, PPTX |
| Slaapstand | ✓︎ |
| Soort voeding | AC |
| Ultrasone sensor | ✓︎ |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ADF scan snelheid (b/w, A4) | 40 ppm |
| ADF scan snelheid (colour, A4) | 40 ppm |
| Dubbelzijdig scannen | ✓︎ |
| Kleurdiepte | 30 Bit |
| Kleurdiepte uitvoer | 24 Bit |
| Maximum scanformaat | 215,9 x 6096 mm |
| Scanresolutie | 600 x 600 dpi |
| Scan naar | E-mail, FTP, Printen, Cloud, Network folder |
| Scanner-drivers | WIA, ISIS, TWAIN, SANE, ICA |
| Type scanner | ADF scanner |
| Uitvoer monochroomdiepte | 8 Bit |
| Zwart / wit scannen kleurenmodi | Monochroom |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS 12.4, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS 13.1, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS 14.5, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS 26 Tahoe |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8715946745749 |
| Vendorcode | B11B286401 |
| Artikelnr | 978115 |
| Merk | Epson |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯