Je bent nog niet ingelogd
Epson WorkForce ES-590W Paginascanner 600 x 600 DPI A4 Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
De Epson WorkForce ES-590W is een geavanceerde ADF scanner die speciaal ontworpen is voor professionele documentverwerking. Met een ingebouwde automatische documentinvoer kunt u meerdere pagina's achtereenvolgens scannen zonder tussenkomst. De scanner biedt draadloze connectiviteit via Wi-Fi, wat flexibel werken mogelijk maakt. Met een resolutie van 600 x 600 DPI levert het apparaat heldere, gedetailleerde scans op. Compact en in zwart afgewerkt, past deze A4 scanner uitstekend in kantooromgevingen en is geschikt voor diverse scanbehoeften.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Epson |
| Type scanner | ADF scanner |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 8715946745787 |
| Vendorcode | B11B288401 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldscherm | LCD |
| Ingebouwd display | ✓︎ |
| Kleurenscherm | ✓︎ |
| Touchscreen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type beeldsensor | CIS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Slaapstand | 0,9 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,1 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 14 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 296 mm |
| Lengte | 169 mm |
| Gewicht | 3700 gram |
| Hoogte | 167 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | AC, USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Standaard invoercapaciteit | 100 vel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Direct | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleurenscans | ✓︎ |
| Legaal | ✓︎ |
| Letter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ISO A-series afmetingen (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-series afmetingen (B0...B9) | B5, B6 |
| Maximale ISO A-series papierformaat | A4 |
| Ondersteunde scanning media types | Plastic kaart, Post Card(JPN), Visitekaartje |
| Papierlade mediagewicht | 27 - 413 g/m² |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dagelijkse diensten cyclus (max) | 5000 pagina's |
| Geluidsniveau tijdens scannen | 47 dB |
| Lichtbron | ReadyScan LED |
| Scannen naar PDF | BMP, JPEG, TIFF, PDF, PNG |
| Slaapstand | ✓︎ |
| Soort voeding | AC |
| Ultrasone sensor | ✓︎ |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ADF scan snelheid (b/w, A4) | 45 ppm |
| ADF scan snelheid (colour, A4) | 45 ppm |
| Dubbelzijdig scannen | ✓︎ |
| Kleurdiepte | 30 Bit |
| Kleurdiepte uitvoer | 24 Bit |
| Maximum scanformaat | 215,9 x 6096 mm |
| Scanresolutie | 600 x 600 dpi |
| Scan naar | E-mail, FTP, Network folder, USB, Geheugenkaart, Cloud |
| Scanner-drivers | TWAIN, ISIS, WIA, SANE, ICA |
| Type scanner | ADF scanner |
| Uitvoer monochroomdiepte | 8 Bit |
| Zwart / wit scannen kleurenmodi | Monochroom |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS 12.4, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS 13.1, Mac OS 14.5, Mac OS 26 Tahoe, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8715946745787 |
| Vendorcode | B11B288401 |
| Artikelnr | 978118 |
| Merk | Epson |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯