Je bent nog niet ingelogd
Brother PT-H107B labelprinter Thermo transfer 180 x 180 DPI TZe ABC
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
De Brother PT-H107B is een compacte thermische labelprinter die professionele labels produceert met een resolutie van 180 x 180 DPI. Met een printsnelheid van 20 mm/s creëert deze printer snel en efficiënt labels voor diverse toepassingen. De printer werkt zonder inkt, wat onderhoudskosten beperkt. Dit model is ideaal voor bedrijven en particulieren die regelmatig labels nodig hebben voor organisatie, verzending of identificatie. De compacte afmetingen maken de Brother PT-H107B geschikt voor kantoren en werkplaatsen met beperkte ruimte.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Brother |
| Print techniek | Thermisch |
| Printresolutie | 180 x 180 dpi |
| Printsnelheid | 20 mm/s |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2021 |
| EAN | 4977766804516 |
| Vendorcode | PTH107BRE1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal karakters beeldscherm | 12 |
| Beeldscherm | LCD |
| Ingebouwd display | ✓︎ |
| Tekstregels | 1 regels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde talen | Tsjechisch, Deens, Duits, Nederlands, Engels, Spaans, Fins, Frans, Hongaars, Italiaans, Noors, Pools, Portugees, Roemeens, Slowaaks, Sloveens, Zweeds, Turks |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Blauw, Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatisch uitschakelen | ✓︎ |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 6 |
| Oplaadbaar | ✓︎ |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Labelgeheugen | 9 etikett(en) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 290 mm |
| Gewicht | 479 gram |
| Hoogte | 170 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Print techniek | Thermisch |
| Soort tape | TZe |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal frames | 8 |
| Cartridge(s) meegeleverd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grootste afdrukformaat | 12 mm |
| Maximale label lengte | 300 m |
| Ondersteunde papierwijdte | 3.5, 6, 9, 12 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal afdrukbare regels | 2 |
| Aantal letterstijlen | 9 |
| Aantal lettertypes | 1 |
| Aantal symbolen | 177 |
| Aantal talen | 20 |
| Aantal tekens | 80 |
| Detectie tapeformaat | ✓︎ |
| Onderstrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale print breedte | 1,2 cm |
| Maximale print hoogte | 9 mm |
| Printresolutie | 180 x 180 dpi |
| Minimale printlengte | 30 cm |
| Printsnelheid | 20 mm/s |
| Tekstuitlijning | Centrum, Links |
| Verticaal printen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snijder | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Toetsenbordindeling | ABC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4977766804516 |
| Vendorcode | PTH107BRE1 |
| Artikelnr | 900195 |
| Merk | Brother |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
