Je bent nog niet ingelogd
Seiko Instruments SLP650-EU
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
❮
❯
De Seiko Instruments SLP650-EU is een compacte thermische labelprinter die geschikt is voor diverse labeltoepassingen. Met een printresolutie van 300 x 300 dpi levert deze printer duidelijke en scherpe afdrukken. De printsnelheid bedraagt 100 mm/s, waardoor taken efficiënt kunnen worden afgehandeld. De printer beschikt over een USB-verbinding voor eenvoudige aansluiting op uw computer of systeem. Dit model combineert betrouwbare prestaties met gebruiksgemak voor kleine tot middelgrote labelbehoeften.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Seiko |
| Print techniek | Thermisch |
| Printresolutie | 300 x 300 dpi |
| Printsnelheid | 100 mm/s |
| USB | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2021 |
| EAN | 20963853277 |
| Vendorcode | 42900111 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 113.8 mm |
| Diepte | 172 mm |
| Gewicht | 490 gram |
| Hoogte | 148 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Print techniek | Thermisch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grootste afdrukformaat | 58 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| USB | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde streepjescodes | CODABAR (NW-7), Code 128 (A/B/C), Code 39, EAN128, EAN13, Matrix 2/5, MaxiCode, PDF417, QR Code, UPC-A, UPC-E |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Printresolutie | 300 x 300 dpi |
| Printsnelheid | 100 mm/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 20963853277 |
| Vendorcode | 42900111 |
| Artikelnr | 907729 |
| Merk | Seiko |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯