Je bent nog niet ingelogd
DYMO LetraTag 200B labelprinter Direct thermisch/Thermische overdracht 160 x 160 DPI 7 mm/sec Draadl
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De DYMO LetraTag 200B is een veelzijdige labelprinter voor thuis- en kantoorgebruik. Met een thermische printtechniek en een resolutie van 160 x 160 dpi produceert deze compacte printer duidelijke labels met een snelheid van 7 mm per seconde. De draadloze verbinding maakt de LetraTag 200B gemakkelijk te gebruiken, waardoor het een praktische keuze is voor het organiseren en labelen van uw documenten, bestanden en andere items.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Dymo |
| Print techniek | Thermisch |
| Printresolutie | 160 x 160 dpi |
| Printsnelheid | 7 mm/s |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
| EAN | 71701063403 |
| Vendorcode | 2179979 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatisch uitschakelen | ✓︎ |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 4 |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur | ✖︎ |
| Printkleuren | Zwart |
| Print techniek | Thermisch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grootste afdrukformaat | 12 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| USB | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afsnijden | Handmatig |
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale print breedte | 1,2 cm |
| Printresolutie | 160 x 160 dpi |
| Printsnelheid | 7 mm/s |
| Tekens afdrukken | Tekst |
| Verticaal printen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Tapebreedte (metrisch) | 1,2 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 71701063403 |
| Vendorcode | 2179979 |
| Artikelnr | 972449 |
| Merk | Dymo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯