Je bent nog niet ingelogd
Samsung Galaxy Tab A9+ 64GB 11" Graphite
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
15x
De Samsung Galaxy Tab A9+ is een 11-inch tablet met een helder TFT-scherm van 1920x1200 pixels, ideaal voor entertainment en productiviteit. Aangedreven door de Qualcomm Snapdragon 695-processor met 4GB RAM en 64GB opslagruimte, biedt deze tablet een responsief gebruikerserlebenis. Het toestel draait Android en beschikt over Bluetooth-connectiviteit. Met zijn grafiet kleurstelling combineert dit model stijl met functionaliteit, geschikt voor dagelijks gebruik. Een veelzijdig apparaat voor werk en ontspanning.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Scherm Diagonaal | 11.0 inch (27.9cm) |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Paneel Type | TFT |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 695 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Opslagcapaciteit | 64 GB |
| Besturingssysteem | Android |
| Incl. Voedingsadapter | ✖︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | December 2023 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16 miljoen kleuren |
| Scherm Diagonaal | 11.0 inch (27.9cm) |
| Paneel Type | TFT |
| HD type | WUXGA |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Touch screen type | Capacitief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 8 |
| Processor Snelheid | 2.20 GHz |
| Processorfabrikant | Qualcomm |
| Processorfamilie | Qualcomm Snapdragon |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 695 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter | Adreno 619 |
| Grafische adapter-familie | Adreno |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SD kaart slot | ✓︎ |
| Gebruikergeheugen | 44,8 GB |
| Opslagcapaciteit | 64 GB |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 1 TB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 4 |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Ondersteund audioformaat | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Midden, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Vermogen luidsprekers | 1,2 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatisch scherpstellen | ✓︎ |
| Camera achterzijde | ✓︎ |
| Camera voorzijde | ✓︎ |
| Cameraflitser achterzijde | ✖︎ |
| Maximale videoresolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Resolutie bij opnamesnelheid | 1920x1080@30fps |
| Camera kwaliteit achter | 8 MP |
| Camera kwaliteit voor | 5 MP |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Video call | ✓︎ |
| Video capturing speed | 30 fps |
| Video-opname modi | 1080p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| Wi-Fi Direct | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal USB 2.0-Type-C-poorten | 1 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| NFC | ✖︎ |
| Verlichtingsaansluiting | ✖︎ |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Vormfactor | Slate |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Assisted GPS (A-GPS) | ✖︎ |
| GPS | ✓︎ |
| Gyroscoop | ✓︎ |
| Hall-sensor | ✓︎ |
| Omgevingslichtsensor | ✓︎ |
| Versnellingsmeter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gezichtsherkenning | ✓︎ |
| Wachtwoordbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Accu capaciteit | 7040 mAh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 257.1 mm |
| Dikte | 6.9, 69, 7 mm |
| Gewicht | 480 gram |
| Hoogte | 168.7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Incl. Voedingsadapter | ✖︎ |
| Inclusief batterij | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 15 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 10 W |
| Verwijderbare batterij | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi positionering | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde videoformaten | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806095360836 |
| Vendorcode | SM-X210NZAAEUE |
| Artikelnr | 957688 |
| Merk | Samsung |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
❮
❯
❮
❯
