Je bent nog niet ingelogd
Samsung Galaxy Tab S10+ 256GB 12.4" Zilver
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Samsung Galaxy Tab S10+ 256GB is een krachtige tablet met een indrukwekkend 12.4 inch AMOLED-scherm met een resolutie van 2800 x 1752 pixels voor heldere, levendige beelden. Uitgerust met de geavanceerde MediaTek Dimensity 9300+ processor en 12GB RAM garandeert dit apparaat snelle prestaties voor multitasking en media-consumptie. Met 256GB opslagcapaciteit heb je voldoende ruimte voor apps, bestanden en entertainment. Het apparaat draait Android en beschikt over Bluetooth-connectiviteit. De zilverkleurige afwerking geeft de tablet een elegant uiterlijk, ideaal voor professionals en content-creators.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Scherm Diagonaal | 12.4 inch (31.5cm) |
| Scherm resolutie | 2800 x 1752 pixels |
| Paneel Type | AMOLED |
| Processor | MediaTek Dimensity 9300+ |
| Geheugen capaciteit | 12 GB |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Besturingssysteem | Android |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Kleur Product | Zilver |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16 miljoen kleuren |
| Scherm Diagonaal | 12.4 inch (31.5cm) |
| Paneel Type | AMOLED |
| HD type | WQXGA+ |
| LED backlight | ✓︎ |
| Scherm resolutie | 2800 x 1752 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 8 |
| Processor Snelheid | 2.80 GHz |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,4 GHz |
| Processor | MediaTek Dimensity 9300+ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 12 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SD kaart slot | ✓︎ |
| Gebruikergeheugen | 228,2 GB |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 1,5 TB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteund audioformaat | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Midden, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatisch scherpstellen | ✓︎ |
| Camera achterzijde | ✓︎ |
| Camera voorzijde | ✓︎ |
| Cameraflitser achterzijde | ✓︎ |
| Maximale videoresolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Resolutie bij opnamesnelheid | 3840x2160@30fps |
| Camera kwaliteit achter | 13 MP |
| Camera kwaliteit voor | 12 MP |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 8 MP |
| Type camera achterzijde | Dubbele camera |
| Video capturing speed | 30 fps |
| Video recording | ✓︎ |
| Video-opname modi | 2160p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| Wi-Fi Direct | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, DI, HID, HOGP, OPP, PAN, PBP, TMAP |
| Mobile High-Definition Link ( MHL ) | ✖︎ |
| NFC | ✖︎ |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | Bluetooth / USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïntegreerde opslag stylus pen | ✓︎ |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68 |
| Kleur Product | Zilver |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Vormfactor | Slate |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Assisted GPS (A-GPS) | ✓︎ |
| BeiDou | ✓︎ |
| Galileo | ✓︎ |
| GLONASS | ✓︎ |
| GPS | ✓︎ |
| Gyroscoop | ✓︎ |
| Hall-sensor | ✓︎ |
| MIMO | ✓︎ |
| Omgevingslichtsensor | ✓︎ |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | ✓︎ |
| Versnellingsmeter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vingerafdruklezer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Browsing tijd (Wi-Fi) | 11 uur |
| Accu capaciteit | 10090 mAh |
| Continue video-afspeeltijd | 16 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 285.4 mm |
| Dikte | 5.6, 56, 6 mm |
| Gewicht | 571 gram |
| Hoogte | 185.4 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief batterij | ✓︎ |
| Styluspen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Verwijderbare batterij | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde videoformaten | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806095597256 |
| Vendorcode | SM-X820NZSREUB |
| Artikelnr | 965705 |
| Merk | Samsung |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
❮
❯
❮
❯
