Je bent nog niet ingelogd
Lenovo Tab Plus 128GB 11.5" Grijs
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Lenovo Tab Plus 128GB 11.5" tablet is een krachtig en veelzijdig apparaat voor entertainment, productiviteit en communicatie. Met een groot 11.5-inch IPS-scherm, MediaTek Helio G99-processor, 8GB RAM en 128GB opslagruimte biedt deze tablet een soepele gebruikservaring. Hij draait op Android 14.0 en is uitgerust met Bluetooth-connectiviteit. De tablet is uitgevoerd in een stijlvolle grijze kleur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lenovo |
| Scherm Diagonaal | 11.5 inch (29.2cm) |
| Scherm resolutie | 2000 x 1200 pixels |
| Paneel Type | IPS |
| Processor | MediaTek Helio G99 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Besturingssysteem | Android, Android 14.0 |
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | December 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 11.5 inch (29.2cm) |
| Paneel Type | IPS |
| HD type | 2K |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| LED backlight | ✓︎ |
| Scherm resolutie | 2000 x 1200 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 8 |
| Cores met laag energieverbruik | 6 |
| Processor Snelheid | 2.00 GHz |
| Maximale turbofrequentie van processor | 2,2 GHz |
| Prestatiekernen | 2 |
| Processorfabrikant | Mediatek |
| Processorfamilie | Mediatek |
| Processor | MediaTek Helio G99 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter | Mali-G57 MC2 |
| Grafische adapter-familie | ARM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR4x-SDRAM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SD kaart slot | ✓︎ |
| Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 1 TB |
| Opslagmedia | UFS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 8 |
| Aantal microfoons | 2 |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Merk luidsprekers | JBL |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Camera achterzijde | ✓︎ |
| Camera voorzijde | ✓︎ |
| Camera kwaliteit achter | 8 MP |
| Camera kwaliteit voor | 8 MP |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mobiele netwerkverbinding | Nee, Niet ondersteund |
| SIM-kaart slot | ✖︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-Type-C-poorten | 1 |
| Aantal USB4 Gen 3×2-poorten | 0 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Micro-USB 2.0 ports hoeveelheid | 0 |
| NFC | ✖︎ |
| Aantal micro-USB 3.0-poorten | 0 |
| Aantal mini-USB 2.0 poorten | 0 |
| Aantal mini-USB 3.0-poorten | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP52 |
| Kleur Product | Grijs |
| Kleurnaam | Luna Grey |
| Materiaal behuizing | Metaal, Kunststof |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Vormfactor | Slate |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Assisted GPS (A-GPS) | ✖︎ |
| Galileo | ✓︎ |
| GLONASS | ✓︎ |
| GPS | ✓︎ |
| Gyroscoop | ✓︎ |
| Hall-sensor | ✖︎ |
| Omgevingslichtsensor | ✓︎ |
| Versnellingsmeter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android, Android 14.0 |
| Voice call | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 5~11 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 4,5 A |
| AC-adapter, vermogen | 45 W |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Accu capaciteit | 8600 mAh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 268.3 mm |
| Dikte | 174 mm |
| Gewicht | 650 gram |
| Hoogte | 13.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Inclusief batterij | ✓︎ |
| Styluspen | ✖︎ |
| Tabletbehuizing inbegrepen | ✓︎ |
| Toetsenbord inbegrepen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | ErP Lot 26 ErP Lot 6 ENERGY STAR® 8.0 RoHS compliant TÜV Rheinland® Full Care Display 2.0 Certification Hi-Res Audio |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 5:3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale refresh snelheid | 90 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 198154905651 |
| Vendorcode | ZADX0155SE |
| Artikelnr | 966961 |
| Merk | Lenovo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
