Je bent nog niet ingelogd
Apple iPad 2025 11" Wifi 512GB Geel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
1x
De Apple iPad 2025 11" Wifi 512GB in Geel is een krachtige tablet met een helder 11-inch IPS-display van 2360x1640 pixels. Uitgerust met de snelle Apple A16-processor en 6GB geheugen, biedt het toestel uitstekende prestaties voor dagelijks gebruik, entertainment en productiviteit. Met 512GB opslag heb je voldoende ruimte voor apps, bestanden en media. Het apparaat draait Apple iPadOS 18 en ondersteunt Bluetooth-connectiviteit. Beschikbaar in een opvallend gele afwerking, is dit een veelzijdige tablet voor professionals en thuisgebruikers.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Apple |
| Scherm Diagonaal | 11.0 inch (27.9cm) |
| Scherm resolutie | 2360 x 1640 pixels |
| Paneel Type | IPS |
| Processor | Apple A16 |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Besturingssysteem | Apple iPadOS, Apple iPadOS 18 |
| Incl. Voedingsadapter | ✖︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Kleur Product | Geel |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
| Garantie | 12 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
12 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ondersteunde externe beeldschermen | 1 |
| Afgeronde schermhoeken | ✓︎ |
| Scherm Diagonaal | 11.0 inch (27.9cm) |
| Paneel Type | IPS |
| HDR-ondersteuning | ✓︎ |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| LED backlight | ✓︎ |
| Pixeldichtheid | 264 ppi |
| Scherm resolutie | 2360 x 1640 pixels |
| Touch screen type | Capacitief |
| Touch technologie | Multi-touch |
| Videospiegeling | ✓︎ |
| Vingerafdrukbestendig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 5 |
| Processor Snelheid | 3.50 GHz |
| Processorfabrikant | Apple |
| Processorfamilie | Apple |
| Processor | Apple A16 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter cores | 4 |
| Grafische adapter-familie | Apple |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SD kaart slot | ✖︎ |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | Flash |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Aantal microfoons | 2 |
| Dolby technologieën | Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
| Ondersteund audioformaat | AAC, ALAC, FLAC, MP3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Achtercamera lenselementen | 5-elementlens |
| Afspeelzoom | ✓︎ |
| Automatisch scherpstellen | ✓︎ |
| Beeldstabilisator | ✓︎ |
| Burst-modus | ✓︎ |
| Camera achterzijde | ✓︎ |
| Camera voorzijde | ✓︎ |
| Center Stage | ✓︎ |
| Cinematische videostabilisatie | ✓︎ |
| Digitale zoom | 5x |
| Geotagging | ✓︎ |
| Lenscorrectie | ✓︎ |
| Maximale videoresolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Modus Hoog dynamisch bereik (HDR) van de camera | ✓︎ |
| Ondersteunde beeldformaten voor camera's | HEIF, JPEG |
| Ondersteunde cameravideo-indelingen | H.264, HEVC |
| Panorama | ✓︎ |
| Resolutie bij opnamesnelheid | 1280x720@30fps, 1280x720@60fps, 1920x1080@25fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@24fps, 3840x2160@25fps, 3840x2160@30fps, 3840x2160@60fps |
| Camera kwaliteit achter | 12 MP |
| Camera kwaliteit voor | 12 MP |
| Schermflitser | ✓︎ |
| Slow motion-modus | ✓︎ |
| Slow motion-snelheid | 1080p at 120 fps or 240 fps |
| Sluitertijd camera achterzijde | 1, 8 |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2, 4 |
| Time-lapse-modus | ✓︎ |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Video call | ✓︎ |
| Video capturing speed | 240 fps |
| Video recording | ✓︎ |
| Video stabilizer | ✓︎ |
| Video-opname modi | 720p, 1080p, 2160p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mobiele netwerkverbinding | Nee, Niet ondersteund |
| SIM-kaart slot | ✖︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-Type-C-poorten | 1 |
| Aantal USB4 Gen 3×2-poorten | 0 |
| AirPlay | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Micro-USB 2.0 ports hoeveelheid | 0 |
| NFC | ✖︎ |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | ✓︎ |
| Aantal micro-USB 3.0-poorten | 0 |
| Aantal mini-USB 2.0 poorten | 0 |
| Aantal mini-USB 3.0-poorten | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 0 |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | Arsenicum, Beryllium, Kwik, PVC/BFR |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP42 |
| Kleur Product | Geel |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Vormfactor | Slate |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Barometer | ✓︎ |
| Electronisch kompas | ✓︎ |
| GPS | Ja, Nee |
| Gyroscoop | ✓︎ |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Smart HDR 4 |
| iBeacon | ✓︎ |
| Merkspecifieke technologieën | True Tone |
| MIMO | ✓︎ |
| Oleofobe coating | ✓︎ |
| Omgevingslichtsensor | ✓︎ |
| Toegankelijkheidsfuncties | AssistiveTouch, Audio Descriptions, Gesloten ondertiteling (voor doven en slechthorenden), Live Captions, Vergrootglas, Real-time tekst (RTT), Siri en dicteren, Gesproken inhoud, Subtitles, Switch Control, Type to Siri, Spraakbesturing, VoiceOver, Zoom |
| Versnellingsmeter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vingerafdruklezer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | Apple iPadOS, Apple iPadOS 18 |
| Mac-compatibiliteit | ✓︎ |
| Meegeleverde software | App Store, Books, Calendar, Camera, Clock, Contacts, FaceTime, Files, Find My, Home, iTunes Store, Magnifier, Mail, Maps, Measure, Messages, Music, News, Notes, Photo Booth, Photos, Podcasts, Reminders, Safari, Settings, Shortcuts, Siri, Stocks, Tips Translate, TV, Voice Memos, Weather |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Ja |
| Virtuele assistent | Apple Siri |
| Voice call | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accuduur | 10 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijcapaciteit (wattuur) | 28,93 Wh |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Browsing tijd (Wi-Fi) | 10 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 179.5 mm |
| Dikte | 7 mm |
| Gewicht | 477 gram |
| Hoogte | 248,6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Incl. Voedingsadapter | ✖︎ |
| Inclusief batterij | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 45 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 15 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde archief formats | ZIP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteund beeldformaat | GIF, JPG, TIFF |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi positionering | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde documentformaten | DOC, DOCX, HTM, HTML, ICS, Sleutel, Nummers, PDF, PPT, PPTX, Pages, RTF, TXT, USDZ, VCF, XLS, XLSX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde videoformaten | H.264, HEVC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 195950088618 |
| Vendorcode | MD5A4TY/A |
| Artikelnr | 969501 |
| Merk | Apple |
| Garantie | 12 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
❮
❯
