Je bent nog niet ingelogd
Acer Iconia P11 P11-11-88HJ Mediatek 128 GB 27,9 cm (11") 8 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 14 Grijs
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Acer Iconia P11 P11-11-88HJ is een veelzijdige 11-inch Android-tablet met een 2000x1200-pixels IPS-display, aangedreven door een MediaTek MT8781-processor en uitgerust met 8 GB RAM en 128 GB opslagruimte. Het apparaat ondersteunt Bluetooth-connectiviteit en draait op Android 14.0. Deze tablet biedt gebruikers een premium mobiele computing-ervaring voor werk, entertainment en meer.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Acer |
| Scherm Diagonaal | 11.0 inch (27.9cm) |
| Scherm resolutie | 2000 x 1200 pixels |
| Paneel Type | IPS |
| Processor | MediaTek MT8781 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Besturingssysteem | Android, Android 14.0 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 11.0 inch (27.9cm) |
| Paneel Type | IPS |
| HD type | WUXGA+ |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| LED backlight | ✓︎ |
| Scherm resolutie | 2000 x 1200 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 8 |
| Processorfabrikant | Mediatek |
| Processorfamilie | Mediatek |
| Processor | MediaTek MT8781 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR4x-SDRAM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SD kaart slot | ✓︎ |
| Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Opslagmedia | UFS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 4 |
| Aantal microfoons | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Camera achterzijde | ✓︎ |
| Camera voorzijde | ✓︎ |
| Camera kwaliteit achter | 13 MP |
| Camera kwaliteit voor | 5 MP |
| Tweede camera resolutie | 4224 x 3166 Pixels |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal USB 2.0-Type-C-poorten | 1 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | 3,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Kleurnaam | Steel Gray |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Vormfactor | Slate |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omgevingslichtsensor | ✓︎ |
| Versnellingsmeter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android, Android 14.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijcellen | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-adapter, vermogen | 20 W |
| Batterijcapaciteit (wattuur) | 20 Wh |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Accu capaciteit | 8000 mAh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 265.2 mm |
| Dikte | 170 mm |
| Gewicht | 550 gram |
| Hoogte | 8.1 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 3,8 V |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711474579812 |
| Vendorcode | NT.LGTEE.005 |
| Artikelnr | 972962 |
| Merk | Acer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
✚
Vaak samen gekocht met
❮
❯
❮
❯
