Je bent nog niet ingelogd
Lenovo Yoga Tab Qualcomm Snapdragon 11.1" 256GB Wifi Grijs
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
+ WIN EEN VAKANTIE!
❮
❯
❮
❯
6x
De Lenovo Yoga Tab is een krachtige tablet met een 11.1-inch scherm, een Qualcomm Snapdragon 8 Gen.3 processor en 12 GB geheugen. Met een opslagcapaciteit van 256 GB en Android 15.0 als besturingssysteem biedt deze tablet een premium gebruikservaring voor werk, entertainment en meer. De tablet is uitgevoerd in een stijlvol grijs design en beschikt over Bluetooth-connectiviteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lenovo |
| Scherm Diagonaal | 11.1 inch (28.2cm) |
| Scherm resolutie | 3200 x 2000 pixels |
| Paneel Type | LTPS |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 8 Gen.3 |
| Geheugen capaciteit | 12 GB |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Besturingssysteem | Android 15.0 |
| Incl. Voedingsadapter | ✖︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 459,00
laatste 90 dagen: 459,00
399,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ WIN EEN VAKANTIE!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Acties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 11.1 inch (28.2cm) |
| Paneel Type | LTPS |
| HD type | 3.2K |
| Helderheid | 600 cd/m² |
| LED backlight | ✓︎ |
| Scherm resolutie | 3200 x 2000 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 8 |
| Processor Snelheid | 3.30 GHz |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,3 GHz |
| Processorfabrikant | Qualcomm |
| Processorfamilie | Snapdragon |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 8 Gen.3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter | Adreno GPU |
| Grafische adapter-familie | Adreno |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 12 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SD kaart slot | ✖︎ |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Opslagmedia | UFS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Camera achterzijde | ✓︎ |
| Camera voorzijde | ✓︎ |
| Camera kwaliteit achter | 13 MP |
| Camera kwaliteit voor | 13 MP |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 2 MP |
| Type camera achterzijde | Dubbele camera |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| SIM-kaart slot | ✖︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-Type-C-poorten | 0 |
| Aantal USB4 Gen 3×2-poorten | 0 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✖︎ |
| Micro-USB 2.0 ports hoeveelheid | 0 |
| NFC | ✖︎ |
| Aantal micro-USB 3.0-poorten | 0 |
| Aantal mini-USB 2.0 poorten | 0 |
| Aantal mini-USB 3.0-poorten | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP53 |
| Kleur Product | Grijs |
| Kleurnaam | Luna Grey |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Vormfactor | Slate |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Assisted GPS (A-GPS) | ✖︎ |
| GPS | ✖︎ |
| Gyroscoop | ✓︎ |
| Hall-sensor | ✓︎ |
| Versnellingsmeter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 15.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Accu capaciteit | 8860 mAh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 255.5 mm |
| Dikte | 166 mm |
| Gewicht | 458 gram |
| Hoogte | 6.2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Incl. Voedingsadapter | ✖︎ |
| Inclusief batterij | ✓︎ |
| Styluspen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | ENERGY STAR,RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale refresh snelheid | 144 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Qualcomm Hexagon |
| NPU-prestaties tot | 20 TOPs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 198158753913 |
| Vendorcode | ZAG60076SE |
| Artikelnr | 973585 |
| Merk | Lenovo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
DOE MEE EN WIN EEN VAKANTIE VOOR TWEE!
Plaats nu je bestelling tijdens de No Way Holiday campagne en win één van de No Way Holiday prijzen!
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
+ WIN EEN VAKANTIE!
❮
❯
❮
❯
