Je bent nog niet ingelogd
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14,6" 256GB
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 werkdagen (donderdag)
❮
❯
1x
De Samsung Galaxy Tab S11 Ultra is een premium 14,6 inch tablet met een indrukwekkend AMOLED-scherm dat 2960 x 1848 pixels weergeeft voor scherpe afbeeldingen en levendige kleuren. De krachtige MediaTek Dimensity 9400+ processor en 12 GB geheugen zorgen voor snelle prestaties bij multitasking en gaming. Met 256 GB opslagruimte heb je voldoende ruimte voor apps, bestanden en media. Het apparaat draait op Android en beschikt over Bluetooth-connectiviteit. In grijs afgewerkt biedt deze tablet een elegant en professioneel uiterlijk voor werk en entertainment.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Scherm Diagonaal | 14.6 inch (37.1cm) |
| Scherm resolutie | 2960 x 1848 pixels |
| Paneel Type | AMOLED |
| Processor | MediaTek Dimensity 9400+ |
| Geheugen capaciteit | 12 GB |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Besturingssysteem | Android |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16 miljoen kleuren |
| Scherm Diagonaal | 14.6 inch (37.1cm) |
| Paneel Type | AMOLED |
| Scherm resolutie | 2960 x 1848 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 8 |
| Processor Snelheid | 3.70 GHz |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,73 GHz |
| Processor | MediaTek Dimensity 9400+ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 12 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SD kaart slot | ✓︎ |
| Gebruikergeheugen | 227,9 GB |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 2 TB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteund audioformaat | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Midden, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatisch scherpstellen | ✓︎ |
| Camera achterzijde | ✓︎ |
| Camera voorzijde | ✓︎ |
| Cameraflitser achterzijde | ✓︎ |
| Maximale videoresolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Resolutie bij opnamesnelheid | 3840x2160@30fps |
| Camera kwaliteit achter | 13 MP |
| Camera kwaliteit voor | 12 MP |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 8 MP |
| Type camera achterzijde | Dubbele camera |
| Video capturing speed | 30 fps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| Wi-Fi Direct | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, DI, HFP, HID, HOGP, HSP, OPP, PAN, PBAP, PBP, TMAP |
| Mobile High-Definition Link ( MHL ) | ✖︎ |
| NFC | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68 |
| Kleur Product | Grijs |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Vormfactor | Slate |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| BeiDou | ✓︎ |
| Galileo | ✓︎ |
| GLONASS | ✓︎ |
| GPS | ✓︎ |
| Gyroscoop | ✓︎ |
| Hall-sensor | ✓︎ |
| MIMO | ✓︎ |
| Omgevingslichtsensor | ✓︎ |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | ✓︎ |
| Versnellingsmeter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vingerafdruklezer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu capaciteit | 11600 mAh |
| Continue video-afspeeltijd | 23 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 326.3 mm |
| Dikte | 5 mm |
| Gewicht | 692 gram |
| Hoogte | 208.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Styluspen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 45 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 15 W |
| Verwijderbare batterij | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde videoformaten | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806097711438 |
| Vendorcode | SM-X930NZAREUB |
| Artikelnr | 973617 |
| Merk | Samsung |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
❮
❯
